Bodrum Transfer

Bodrum Transfer
Taşıma hizmetinin lüks seçeneği olan ve kişiye özel şoför seçenekleriyle keyifli yolculuk imkanı sunan transfer hizmeti, prestij açısından önemlidir. Oteller, turistleri en iyi şekilde karşılamak ve şehir turu düzenlemek için firmamızı tercih etmektedir. Ayrıca iş dünyası için önemli olan iş adamlarını karşılama işlemi için de Bodrum transfer hizmeti tercih edilmektedir.
 
Turizm veya iş dünyasının dışında özel misafirlerin karşılanması işlemi için özel şoförlü vip araç kiralama, en iyi seçeneklerden biridir.
 
Vip Transfer Araçları Özel Tasarımlıdır
 
Yorucu yolculuğu keyifli bir seyahate dönüştüren Bodrum transfer hizmetinin genel özellikleri şu şekildedir:
 
1- Öncelikle transfer hizmetinin en önemli konusu vip tarzı lüks araçtır. Bu araçlar iç dizaynı özeldir ve özel bir şekilde tasarlanmıştır.
2- Sıra dışı tasarlanmış vip tarzı araçlar, profesyonel şoförler tarafından kullanılmaktadır. Bu şoförler nezaket kuralları çerçevesinde özel karşılama merasimi düzenlemektedir.
3- İstediğiniz adresten, istediğiniz adrese, havalimanından adrese ve sadece gidiş kategorisinde transfer hizmeti gerçekleşmektedir.
Pratik yöntemlerle gerçekleştirilen bu hizmette, isterseniz şehirlerarası yolculuk yapabilirsiniz.
 
Çok Değerli Lüks Araçlar Hizmetinizde
 
Pahalı araçların satın alınması belki zor olabilir ancak bu araçları isterseniz kiralayabilirsiniz. Üstelik özel şoförlü kiralanabilen özel tasarımlı vip araçlar, size sıra dışı yolculuk imkanı sunuyor. Etkili özelliklere sahip Bodrum transfer hizmetiyle sevdiklerinizi en güzel bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bu kategoride toplu taşıma araç seçeneklerinin yanı sıra, sedan ve hactback araç seçenekleri de kiralanabilir. Araç filosunda bulunan seçenekler, birbirinden lüks ve konforlu özelliklere sahiptir.
 
Turist kafilesi karşılama ve diğer kategorilerde özel tasarımlı vip araçlarımız, transfer hizmetinin en önemli özelliklerinden biri haline gelmiştir. Şehir turu ve adresten adrese transfer hizmetiyle ulaşım sorununuz tamamen ortadan kalkacak.
 
Bu sektörde adından sıkça söz ettiren şirketimiz, dört mevsim hizmet sunmaya devam etmektedir. Isıtmalı, klimalı, abs’li ve diğer ful özelliklere sahip araçlarımızla, dışarıdaki olumsuz havayı hissetmeyeceksiniz. Uçaktan indikten sonra arka koltukta yolcuğun keyfini çıkarabilirsiniz.
 
Aracın Masrafları Bize Ait
 
Transfer hizmetinin en önemli farklarından biri müşterinin sadece transfer ücretinden sorumlu olmasıdır. 
Firmamız transfer aracının şu masraflarından sorumludur:
1- Motorlu Taşıtlar Vergisi
2- Zorunlu sigorta ve Kasko
3- Sanayi Bakımı
4- Aracın temizliği
5- Trafik cezaları, trafik işlemleri
 
BodrumTransfer aracını kiralayan kişi, yolculuk boyunca vip tarzı aracımızın imkanlarından faydalanabilir. TV, buzdolabı ve özel deri koltuklar, sıra dışı özelliklere sahip vip tarzı araçlarımızın en belirgin özellikleri arasında yer almaktadır.
 
Fiyatlandırma İşlemi
 
Bu sektörde, transfer mesafesi fiyatı belirleyen en önemli konudur. Havalimanı karşılama ve araç modeli gibi konular da fiyatlandırmayı doğrudan etkileyen konular içerisindedir. Diğer yandan müşteri şehir turu isterse, tur işlemleri ayrı şekilde ücretlendirilmektedir. Müşteri memnuniyetini tercih eden şirketimiz, istediğiniz zaman lüks transfer araçlarını adresinize göndermektedir. Misafirlerin karşılanması ve misafirlerin istenilen adrese bırakılması konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 
Online Araç Tercihi Yapabilirsiniz
 
Sitemizi ziyaret ederek, filomuzun lüks araç filosundan istediğiniz aracı tercih edebilirsiniz. Tercih seçeneklerinde, toplu taşıma, sedan ve hactback gibi araç modelleri tercih edilebilir. Kafile karşılama, misafir karşılama, iş dünyası için özel misafir karşılama işlemleri için bizi aramanız yeterlidir.
 
Şehir İçi veya Şehirler Arası Transfer Seçenekleri
 
Firmamızın deneyimli elemanları, şehir içi taşıma işlemlerinin yanı sıra şehirler arası taşıma seçeneklerini de göz önünde bulundurmaktadır. Şehir içi taşıma ve şehirler arası taşıma kategorisinde tecrübeli şoförlerimiz, her zaman için göreve hazırdır. Sıcak yaz aylarında veya soğuk kış günlerinde, aynı performansla hizmet vermeye devam ediyoruz.
 

WhatsApp Hemen Ara