Bodrum Dalyan transfer

  Dalyan, Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı, yemyeşil ormanlar barındıran sakin ve şirin bir tatil beldesidir. Dalyan’dan geçen kanalın bir ucunda Köyceğiz gölü, diğer ucunda ise Akdeniz bulunmaktadır. Bu güzel tatil merkezinde tatilinizi yapmaya karar verdiyseniz Seven&Star olarak Bodrum’dan Dalyan’a olan yolculuğunuzda VIP araçlarımız, güleryüzlü personelimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı lüks hizmet bakış açımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
 
Uçuşunuz Bodrum üzerinden mi? Bodrum’da tatil yaparken bir de Dalyan’ı mı göreyim dediniz? Tatilinizin bir kısmını Dalyan’da mı geçirmek istiyorsunuz? Bodrum’dan Dalyan’a ulaşım konusunda tereddütleriniz mi var?
 
   Her yıl milyonlarca insan tatil yapmak amacıyla Ege bölgesine akın ediyor. Bu tatilcilerin bir kısmı özel araçlarıyla, bir kısmı otobüsle, bir kısmı da uçak ile gitmek istediği bölgeye ulaşmak için yola çıkıyor. Her ne kadar konforlu vakit geçirmek için tatile çıksanız da terminallerden veya havalimanlarından tatilinizi geçireceğiniz bölgeye ulaşım adeta bir çile halini alabiliyor. Yıl içinde kısa bir süreliğine konforlu geçirmek isteyeceğiniz böyle günlerinizde Seven&Star size bu konforu sunuyor. 
 
    Tatilinizin bir kısmını Bodrum’da geçirdiniz bir süre de Dalyan’da kalmak istiyorsunuz fakat Bodrum’dan Dalyan’a transferiniz esnasında zaman kaybetmek istemiyor musunuz? Seven&Star Bodrum Dalyan transfer hizmetiyle kendinizi bir yıldız gibi hissedeceksiniz. 
 
    Dalyan’da neler yapılır sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Her ne kadar personelimiz size bu konuda tüyolar verecek olsa da buradan size birkaç ipucu verelim; Denize girmek için 7 km uzunluğundaki İztuzu plajının batı tarafında Dalyan’dan kalkan tekneler ile, doğusuna ise merkezden kalkan minibüsler ya da özel aracınız ile ulaşabilirsiniz.
 
Tekne ile ulaşımı tercih ederseniz kaya mezarlarını, karayolu ile giderseniz günbatımında eşsiz fotoğraflar çekebileceğiniz Sülüngür Gölü’nü görebilirsiniz. İztuzu Plajı deniz kaplumbağalarının yumurtla bıraktığı bir yer olduğu için akşam 20:00 ile sabah 08:00 arasında kullanıma kapalıdır.
 
Doğal bir güzelliğe sahip olan İztuzu Plajı’nda yüzerken deniz kaplumbağalarına eşlik edebilirsiniz. Plajın bir tarafı Akdeniz’in tuzlu suyu, diğer tarafı ise Dalyanağzı’nın tatlı suyudur. Dilediğiniz tarafta yüzebilirsiniz.
 
Denizine hayran kalacağınız bir diğer yer ise Ekincik Koyu’dur. Dalyan’a gelen tatilcilerin mutlaka yaptığı bir diğer etkinlik ise çamur banyosudur. Sultaniye Kaplıcaları’na Dalyan’dan tekne ile ya da karayoluyla ulaştığınızda çamur banyosu yaparak farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.
 
Dalyan’dan kalkan günübirlik tekneler ile 12 adalar turu yaparak hem gezip hem de yüzebilirsiniz. Tarihe meraklıysanız Köyceğiz sınırları içerisindeki Kaunos Antik Kenti’ni ziyaret edebilirsiniz. Tatiliniz cumartesi gününe denk geldiyse Dalyan Pazarı’nda bölgenin organik ürünlerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca Dalyan’a özel oldukça lezzetli ve temiz olan Dalyan kefali ve mavi yengeç yemeden buradan ayrılmamanızı öneririz. Son tavsiyemiz de caretta carettalar hakkında bilgi alabileceğiniz, hasta veya yaralı kaplumbağaların gözetim altında tutulduğu kaplumbağa hastanesini de ziyaret edebilirsiniz. 
 
    Siz sadece gitmek istediğiniz yere karar verin, gerisini Seven&Star güvencesine bırakın. Bodrum’dan Dalyan’a lüks transfer hizmeti istediğinizde size bir telefon kadar yakınız. Beğeniniz için lüks iç donanımları ve ek özellikleriyle Mercedes Vito, Sprinter, Volkswagen Caravelle, Transporter, Crafter ve daha fazlasıyla siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktayız. İyi yolculuklar dileriz. 
 
 

WhatsApp Hemen Ara