Bodrum Kaş transfer

  Kaş, tarih öncesi dönemlerden günümüze kadar doğal güzellikleri ve konumu sebebiyle yoğun ilgi görmüştür. Barındırdığı antik kentler sayesinde tarihe merakı olmayanların bile ilgisini çekmektedir. Bu güzel tatil merkezinde tatilinizi yapmaya karar verdiyseniz Seven&Star olarak Bodrum’dan Kaş’a olan yolculuğunuzda VIP araçlarımız, güleryüzlü personelimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı lüks hizmet bakış açımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
 
Uçuşunuz Bodrum üzerinden mi? Bodrum’da tatil yaparken bir de Kaş’ı mı göreyim dediniz? Tatilinizin bir kısmını Kaş’ta mı geçirmek istiyorsunuz? Bodrum’dan Kaş’a ulaşım konusunda tereddütleriniz mi var?
 
   Her yıl milyonlarca insan tatil yapmak amacıyla Ege bölgesine akın ediyor. Bu tatilcilerin bir kısmı özel araçlarıyla, bir kısmı otobüsle, bir kısmı da uçak ile gitmek istediği bölgeye ulaşmak için yola çıkıyor. Her ne kadar konforlu vakit geçirmek için tatile çıksanız da terminallerden veya havalimanlarından tatilinizi geçireceğiniz bölgeye ulaşım adeta bir çile halini alabiliyor. Yıl içinde kısa bir süreliğine konforlu geçirmek isteyeceğiniz böyle günlerinizde Seven&Star size bu konforu sunuyor. 
 
    Tatilinizin bir kısmını Bodrum’da geçirdiniz bir süre de Kaş’ta kalmak istiyorsunuz fakat Bodrum’dan Kaş’a transferiniz esnasında zaman kaybetmek istemiyor musunuz? Seven&Star Bodrum Kaş transfer hizmetiyle kendinizi bir yıldız gibi hissedeceksiniz. 
 
    Kaş’ta neler yapılır sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Her ne kadar personelimiz size bu konuda tüyolar verecek olsa da buradan size birkaç ipucu verelim; Kaş’a geldiğinizde zamanınızın bir çoğunu otel aktiviteleriyle ya da plajlarda geçirecek olsanız da tarihi mekanları görmeden buradan ayrılırsanız çok şey kaçırmış olursunuz.
 
Burada turkuaz sularıyla birçok temiz plaj bulunmaktadır. Bunlardan Kaş denince akla ilk gelen yer Kaputaş Plajı’dır. Dünyanın birçok yerinde Türkiye’de tatil destinasyonu tanıtımlarında Ölüdeniz’in yanında Kaputaş ta yer almaktadır. Kaşta uğrayabileceğiniz bir diğer plaj ise Kekova Plajıdır. Buraya araçla ulaşım yoktur. Kaş’tan kalkan tekneler ile ya da uzun bir yürüyüş yaparak ulaşabilirsiniz.
 
Kekova plajı ayrıca esrarengiz bir batık şehri barındırıyor. Tekne turuyla geldiğinizde bu şehri de görebilirsiniz. Denize girebileceğiniz bir başka plaj ise Patara plajıdır. Kaş ile Kalkan’ın ortasında yer alan bu plaja deniz kaplumbağalarının yumurta bıraktığı bir plajdır. Bu uzun plajda at binebilirsiniz. Bunlar dışında Akçagerme Plajı, Büyük Çakıl Plajı da denize girebileceğiniz yerler arasında.
 
Tarihi yerleri görmek isterseniz, Patara Antik Kenti, Antiphellos Antik Kenti, Xanthos Antik Kenti sıklıkla ziyaret edilen yerler arasındadır. Ayrıca Noel Baba Kilisesi’ni, Kaş’ın simgesi oan Aslanlı Lahit’i, Demre ilçesindeki Myra Antik Kenti’ni de gezi listenize ekleyebilirsiniz. Kaş ile Finike arasında yer alan tarihi Kaleköy’e de hayran kalabilirsiniz. Dilerseniz vize işlemlerini turizm acentalarına yaptırarak günübirlik olarak Meis Adası’na da gidebilirsiniz.
 
 
    Siz sadece gitmek istediğiniz yere karar verin, gerisini Seven&Star güvencesine bırakın. Bodrum’dan Kaş’a lüks transfer hizmeti istediğinizde size bir telefon kadar yakınız. Beğeniniz için lüks iç donanımları ve ek özellikleriyle Mercedes Vito, Sprinter, Volkswagen Caravelle, Transporter, Crafter ve daha fazlasıyla siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktayız. İyi yolculuklar dileriz. 
 
 

WhatsApp Hemen Ara