Bodrum Didim Transfer

Bodrum Didim Transfer
 
Akbük, Didim ilçesinin küçük ve şirin bir tatil beldesidir. Bölgedeki en yoğun yeşil alanlar burada bulunur. Bundan dolayı doğa ve denizin tadını birlikte yaşamak isteyenler burayı tercih etmektedirler. Bu güzel tatil merkezinde tatilinizi yapmaya karar verdiyseniz Sevenandstar olarak Bodrum’dan Akbük’e olan yolculuğunuzda VIP araçlarımız, güleryüzlü personelimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı lüks hizmet bakış açımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. 
 
Sevenandstar Hizmetleri Nelerdir?
 
Kendimizden ve hizmet kalitemizden biraz bahsettikten sonra artık hizmetlerimiz hakkında biraz daha bilgi verebiliriz. Biz Bodrum Havalimanı ve Dalaman Havalimanı’ndan İstanbul’un çeşitli yerlerine transfer hizmeti sağlıyoruz. Didim ilçesi civarına gitmek isteyen müşterilerimiz için hizmet veriyoruz. Onları VIP araçlarla götürüyor ve havalimanından eve gitmenin zorluğunu çekmemelerini sağlıyoruz.
Burada hizmetlerimizden biraz bahsetmek gerekiyor. Yolcularımıza neleri sağlıyoruz bu listede bahsedeceğiz.
Çocuk koltuğu (Kaliteli markalardan)
Havaalanında müşteriyi özel karşılama
Esnek bir şekilde müşterilerin talep ve isteklerine cevap verme
Oldukça deneyimli şoförler sayesinde hızlı bir şekilde eve ulaştırma
Müşteriyi takip ederek uçak iner inmez aracın hazır olması, müşteriyi asla bekletmeme
 
Bu ve sayamadığımız birçok hizmeti Sevenandstar  olarak müşterilerimize standart olarak sağlıyoruz. Burada saydığımız tüm hizmetler müşteri memnuniyetini sağlamak için yaptığımız temel hizmetlerdir. Bu hizmetleri tüm müşterilerimize eşit bir şekilde sağlıyoruz. Daha önceden de bahsettiğimiz gibi transfer firmaları arasında en ucuza götürenlerden birisiyiz.
 
Sevenandstar  İle Evinize Varın
 
Sevenandstar.com  hizmetlerini kullanmak için çeşitli yollar mevcut. Bizleri arayarak, web sitemiz üzerinden ya da mobil uygulamamız üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu konuda müşterilerimize büyük esneklik sağlıyoruz.
 
Konforlu ve Huzurlu Yolculuk
 
7/24 kesintisiz olarak tam donanımlı araçlarımız ile misafirlerimize hizmet veriyoruz. Bodrum Didim Transfer süresince temiz ve bakımlı araçlar ile deneyimli ekibimiz aracılığıyla konforlu, güven dolu ve huzurlu bir yolculuk yapmanızı hedefliyoruz.
Önceden belirlediğiniz yolculuk planı için;
Hizmet tarih ve saat aralığı
Gideceğiniz adres
Tek yön
Gidiş ve dönüş kullanım tercihlerinizi randevu esnasında belirtebilirsiniz.
Güvenli ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan Sevenandstar  konforlu ve huzurlu yolculuğunuz için tüm ayrıntıları dikkate alır.
 
Rezervasyon İşlemleri
 
Her zaman için önceden rezervasyon yapılmasının daha doğru olduğuna inanıyoruz. Sevenandstar olarak havalimanlarının yoğunluğu sebebi ile zaman zaman sizlere mahcubiyet duymak istemiyoruz. 
Her ne kadar oldukça büyük bir filomuz olsa dahi grup rezervasyon ve özel tatil dönemlerinde bu büyük yoğunluğa kısa vadeli olsa dahi negatif bir cevap almanız olasılığı mevcut. Bu olasılıkta bulunmayan müşterilerimiz ise daha önce rezervasyonunu yaptırmış ve geldiklerinde kendilerini hazır bekleyen araçlarına kavuşabilen müşterilerimizdir. 
Sizler de önceden rezervasyon bilgileriniz ile 7/24 rezervasyon hattımızdan talep ve teyit alabilir, gerçekleştirdiğiniz rezervasyonla kendi transferinizi güvence altına alabilirsiniz.
 
Hayalinizdeki Araçlarla Yolculuk Yapın
 
Turizm dünyasında turist karşılama hizmeti, prestij açısından önemlidir. Kafile karşılama hizmetinde yabancı dil bilen şoförlerimiz, en iyi karşılama hizmetini gerçekleştirmektedir. Ayrıca iş dünyasında önemli iş adamlarının karışlanması da Bodrum Didim Transfer hizmetimizin kapsama alanına girmektedir.
Araçlarımız son model ve üst segment özelliğine sahiptir. Lastik bakımı, yağ ve su değişimi, sanayi bakımı ve temizlik işlemleri düzenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Aracın yolculuk esnasında arıza yapması veya lastiğinin patlaması durumunda firmamız takviye araç göndermektedir.
 
 
 
 

WhatsApp Hemen Ara