İzmir Airport Transfer

İzmir Airport Transfer
 
İzmir bir liman kenti olması nedeniyle, dünyanın her yerinden birçok şirketin ortak çalışmalar yaptığı bir bölgedir. Bu özelliği yılın her dönemi çok sayıda yabancı heyetlerin iş gezisi yapmasına neden olmaktadır. Gelen misafirlerin havalimanında karşılanarak, iş gezisi bölgesine transferini firmamız gerçekleştiriyor. İzmir Airport transfer hizmetlerimizde, gelen yolcu sayısına göre en iyi transfer araçlarımızı tahsis ediyoruz. İzmir bölgesindeki birçok şirket tarafından firmamız tercih edilmekte ve müşterilerine en güvenli ulaşım hizmetlerini sunmamız istenmektedir. Lüks araçlarımız ile konforu yaşatıyoruz.
 
Hizmet Çözümlerimiz
 
İzmir Airport transferi için firmamız sürekli olarak kendisini yenilemekte ve deneyimli personelleri ile hizmet çözümleri oluşturmaktadır. İş ziyareti ya da turistik amaçlı olarak gelenler, en az 3 saat öncesinden firmamız ile iletişime geçtiklerinde, istedikleri saatte araçlarımızı hazır ediyoruz. Hizmet çözümlerini oluştururken, talep edilecek hizmetlere göre araç seçeneklerimizi oluşturarak müşterilerimize sunuyoruz. 
 
Hizmet çözümlerimiz arasında şunlar yer alıyor;
 
Vip transfer
Havalimanı transfer
Kişiye özel transfer
Tek yönlü transfer
Gidiş dönüş transferi
Kişisel ya da kurumsal olarak yapılan başvurulara uygun seçenekleri belirliyor, müşterimizin seçtiği hizmet türünü kendilerine sunuyoruz.
 
Erken Rezervasyon
 
İzmir hizmet bölgemizde verdiğimiz hizmetlerimizde, insanların daha ekonomik fiyatlarla hizmet almasını sağlamak için erken rezervasyonlara indirim uyguluyoruz. Firmamız, web sitesi veya çağrı merkezimiz üzerinden rezervasyonlarınızı geliş saatinizden en az 3 saat önce yapmanızı istiyoruz. Erken rezervasyonlara %10 indirim seçenekleri sunuyoruz. 
 
Rezervasyon oluştururken şu bilgileri kullanmalısınız;
 
İnternet sitemize üyelik
Üyelik hesabına giriş yapmak
Sizi karşılayacağımız yer
Gidilecek yer
Tek yön
Çift yön
Ek hizmet türleri (çocuk koltuğu vb. gibi)
Erken rezervasyon yaptığınızda, araç filomuzda yer alan araçlardan istediğinizi seçebiliyorsunuz. Yapılan rezervasyonlara göre araç planlamasını yapıyoruz.
 
Lüks Araç Tercihi
 
Kendisini ayrıcalıklı hissetmek isteyen ve transfer sürecinde konforu yaşamak isteyenler lüks araçlarımızı tercih ederek vip transfer hizmetlerimiz seçiyorlar. Vip transferlerimizde, minibüs modeli araçlarımız içerisinde koltuk sistemi özel olarak tasalanmış, araç içerisinde, sıcak ve soğu içecek dolabı, televizyon, yatar koltuk gibi özellikler bulunmaktadır. Sevenandstar transfer olarak, filomuzda yer alan araçların büyük bir bölümü lüks araç türlerinden oluşmaktadır. Vip transfer hizmetlerimiz, müşteri memnuniyetinin oluşmasını sağlamakta ve konfor ile birlikte güvenli ulaşım yapılmasını sağlıyor.
 
Havalimanı Transfer Hizmetleri
 
İzmir Airport transfer hizmetleri için firmamız tercih edildiğinde, ister kişisel isterse kalabalık gruplar için araç seçimi yapabiliyorsunuz. Tüm hizmetlerimizde araçlarımızı müşterilerimize sürücüleri ile birlikte tahsis ediyor, yolculuk sırasında rahat etmelerini sağlıyoruz. Havalimanı transfer hizmetlerimizde, uçağın iniş saatine göre havalimanında beklemeye başlıyor, hizmet saati geldiğinde personellerimiz telefonla nerede beklediklerini müşteriye bildiriyor. Bu hizmetin hızlı alınmasına yardımcı olmaktadır. Personellerimiz, eşya ve bagaj taşımaya yardım ederek, araca eşyaları yerleştiriyor.
 
Tek Yön
 
Havalimanı hizmetleri daha çok tek yön olarak kullanılmaktadır. Yerli veya yabancı misafirler dönüş tarihini belirlemedikleri zaman firmamızdan tek yön hizmet alarak, istedikleri yere transferlerini sağlıyorlar. İsterlerse dönüş tarihlerini belirledikleri zaman otellerinden havalimanına tek yön hizmeti talep edebiliyorlar. Geliş ve dönüş tarihleri belli olanlar, gidiş dönüş hizmet seçeneğimizi kullanabiliyor.
 
Transfer Fiyatlarının Belirlenmesi
 
İzmir havalimanında sunduğumuz transfer hizmetlerimizde, müşterilerimize indirimli fiyat seçenekleri sunmaya çalışıyoruz. Transfer fiyatlarımızı, gidilecek km’ye göre belirliyoruz. Tek yön, gidiş dönüş, erken rezervasyon gibi seçenekler fiyatları değiştirmektedir. Erken rezervasyonlara ekstra indirimler uyguluyoruz. Seçilen araçların türü yine fiyatların belirlenmesinde kullanılan bir yöntemdir. Havalimanında ilk bir saatlik fazladan bekleme için müşterilerimizden ücret talep etmiyoruz. Bir saatten daha fazla süreli beklemeler için zamana göre ek ücretler belirleniyor. 
 

WhatsApp Hemen Ara