Bodrum Havaalanı Transfer

Bodrum Havaalanı Transfer
 
Bodrum ülkemizde yerli ve yabancı tüm turistlerin ilgisini çeken ve tatil için tercih edilen bir yerdir. Tatil için havayolunu tercih edenlere Bodrum Havaalanı transfer hizmetlerimizi sunarak otellerine ulaşımlarını sağlıyoruz. Transfer hizmetlerimizde farklı araç türlerini kullanıyor ve müşterilerimiz internet sitemizden randevu oluştururken istediğiniz araç türünü seçebiliyorsunuz. Deneyimli elemanlarımız Havaalanında karşılama yapıyor ve eşyalarınızı araca taşıyarak, sizlere en iyi ulaşım hizmetlerini veriyorlar. Firmamız sektörde güvenilir ve öncü firmalardan birisidir.
 
Yolcu Transfer Hizmeti
 
Bodrum Havaalanı transferi hizmetlerini sektörde yer aldığımız ilk günden itibaren veriyoruz. Havaalanına gelmeden önce yerli ve yabancı tüm misafirlerimiz rezervasyonlarını oluşturabiliyorlar. Şirket organizasyonlarında, firmalar, gelecek misafir sayılarına göre bizlerden araç ve sürücü talebinde bulunarak, misafirlerinin güven transferlerini sağlıyorlar. Gelen misafirleri Havaalanı zamanında da veriyoruz. Sevenandstar  transfer olarak, filomuzda farklı araç seçenekleri bulunduruyor ve müşteri tercihlerine göre hizmet planlaması yapıyoruz.
 
Online Rezervasyon
 
Firmamız, hizmetlerinden faydalanmak için çağrı merkezi numarasını arayarak ya da Sevenandstar.com sitemiz üzerinden işlemler yapabilirsiniz. Sitemize giriş yaparak üyelik oluşturmanız gerekiyor. 
 
Online rezervasyonlar için sitemiz üzerinde yapacağınız işlem adımları şunlardır;
 
Üye girişi yapmak
Havaalanından gideceğiniz yeri seçmek
Hizmet tarih ve saatini belirlemek,
Yolcu sayısı ve çocuk sayısını belirlemek
Araç türünü belirlemek
 
Rezervasyon işlem adımlarını tamamladıktan sonra ödeme işlemlerinizi de online olarak yapabiliyor ve en iyi hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz.
 
Yolculukta Konforu Yaşamak
 
Havaalanına geldikten sonra evinize ya da otelinize kadar konforlu bir şekilde yolculuk yapmak istiyorsanız, Sevenandstar transfer firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Konforlu transfer hizmetlerimiz için vip transfer hizmetleri talep edilmektedir. Binek araçlarımız ile konforu sağlayabilmek için filomuzda, en iyi markaların yeni modellerini kullanıyoruz. Konforlu transfer için firmamızdan rezervasyon yaparken yolcu sayınızı ve yolcuların yaşlarını belirtmeniz, sizlere daha iyi hizmeti vermemizi sağlayacaktır. Hizmetlerimizde güveni sağlayabilmek için tüm araçlarımız kaskoludur ve koltuk sigortası yaptırarak yolcularımızın her türlü güvenliğini düşünüyoruz.
 
Transfer Araçlarımız
 
Bodrum Havaalanı transfer firması olarak hizmetlerimiz için araç filomuzu daha geniş tutuyoruz. Tüm transfer hizmetlerini verebilmek için farklı tip ve modellerde araçlarımız mevcuttur. Transfer taleplerinde, yolcu sayısına ve taleplere göre araç seçenekleri sunuyoruz. 
 
Firmamız filosunda yer alan araç türlerimiz şunlardır;
 
Binek otomobil türleri
Minibüs modelleri
Otobüs modelleri
Transfer araçlarımızı kullanacak olan sürücülerin özel eğitimli olmasına ve transfer hizmet kurallarına uyması dikkat ediyor, güler yüzlü hizmet vermelerini sağlıyoruz.
 
Neden Vip Transfer
 
İnsanlar, lüks araçlar ile yolculuk yapmak istediklerinde firmamızdan vip transfer hizmet talebinde bulunuyorlar. Vip transfer hizmetlerinin tercih edilmesinin nedenleri çok fazladır. Araçlarımızın yolcu bölümleri özel tasarlanmış ve yolcuların seyahatleri boyunca kendilerini evde gibi hissetmelerini sağlıyoruz. Konforun en iyisini sağlamaya çalışıyoruz. Minibüs sınıfı araçlarımız ile vip transfer hizmeti sunuyoruz. Genellikle Havaalanına aileleri ile birlikte gelenler, istedikleri yere vip araçlarımız ile tüm konforu yaşayarak gidebilirler. Kalabalık olarak yapılacak seyahatlerde vip transfer hizmetlerimiz daha ekonomik olabilmektedir.
 
Neden Sevenandstar Transfer
 
Bodrum  Havaalanı transferlerinde, kişiler ve firmalar Sevenandstar transfer olarak firmamızı tercih etmektedir. Sektördeki deyimimiz, son model araçlarımız, profesyonel elemanlarımız ve hizmetlerimiz tercih edilmemizi sağlamaktadır. Sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimize güven vermemiz ve müşteri memnuniyet oranının %100 olması firmamızın sektörde kendisini göstermesini kolaylaştırmaktadır. Araçlarımızın özel tasarımlı, bakımlı ve sigortalı oluşu, sürücülerimizin eğitimli ve deneyimli olması, hizmetlerimizin uygun fiyat seçenekleri ile sunulması, birçok kişinin firmamızı talep etmesine neden olmaktadır.
 
 

WhatsApp Hemen Ara