Bodrum Vip Transfer

Bodrum Vip Transfer
 
Türkiye'nin tatil denince akla gelen ilk merkezlerinden biri olan Bodrum, yaz ayları yoğunluklu olmak üzere oldukça fazla hava trafiğine sahip bir ilçedir. Milas- Bodrum Havalimanı üzerinden Sevenandstar Transfer olarak profesyonel Vip transfer hizmeti sunuyoruz. Yüksek modelli Vip transfer için donanımı sağlanmış araçlarımız, üst düzey standartlarda sunduğumuz hizmet kalitemiz ve eğitimli çalışanlarımızla sizlerin transfer ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.
 
Rezervasyon Hizmetlerimiz
 
Sevenandstar transfer olarak, rezervasyon hizmetlerimizi çağrı merkezimiz üstünden veya online olarak sunuyoruz. Bodrum Vip transfer rezervasyon talep ve isteklerinizi anlık olarak iletmenize olanak tanıyan kullanıcı dostu olan ve mobil uyumlu online sistemimizle işlemlerinizi rahatlıkla tamamlayabiliyorsunuz.
 
7 / 24 esasıyla esnek şekilde sizlere rezervasyon noktasında hizmet veriyor, özel taleplerinizi alıyor ve dilediğiniz vip aracı seçme imkanını size sunuyoruz.
 
Vip Araçlarımız
 
Firmamız, sahip olduğu Vip araç filosuyla sizler için Bodrum yarımadasında vip transfer hizmetlerini sunuyor. Özel olarak donanımı yapılan, teknolojik imkanları barındıran bu özel Vip araçlarımızda konforlu şekilde transfer işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Seçkin zevkleri karşılayan hizmetlerimiz içerisinde bilgisayar, Tv ve tablet tarzı tüm medya olanakları yanında konforunuz için gereken tüm ayrıntıları da sunuyoruz.
 
Sunduğumuz Hizmetler
 
Havalanından Bodrum vip transfer hizmetlerimiz kapsamında Bodrum Merkez, Torba, Gümbet İçmeler, Bitez, Yalıkavak, Ortakent, Türkbükü, Gündoğan, Yalıçiftlik, Gölköy, Gümüşlük, Kızılağaç, Akyarlar, Turgutreis, Güvercinlik ve Kadıkalesi beldelerinde transfer shuttle hizmeti sağlıyoruz.
 
Vip araçlarla bu transferleri yapıyoruz,
Her tür özel talebinize yanıt veriyoruz,
Rezervasyon aşamasında esneklik sağlıyoruz,
Sorunsuz transfer için tam zamanlı destek hizmeti veriyoruz.
Konforlu şekilde, en kısa zamanda, hızlı, özel ve seçkin bir transfer işlemini Sevenandstar transfer olarak sizlere sunuyoruz.
 
Sistemli Çalışma
 
Sevenandstar Transfer olarak, Bodrum yarımadasında verdiğimiz transfer işlemlerinin tamamında profesyonel yaklaşımla sistemli ve planlı hizmet sunuyoruz. Konuklarımıza özel hizmet verebilmek ve konforlarını sağlamak amacıyla zaman noktasında dakik, hatadan uzak ve noksansız şekilde transferleri gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızda rezervasyon aşamasından başlayarak tüm işleyiş sistematik şekilde düzenlendiğinden aksaklık oluşmasına izin vermiyoruz.
 
Güvenli ve Konforlu Transfer
 
Firma olarak, Havalimanı ile Bodrum yarımadasının tüm noktaları arasında sunduğumuz transfer shuttle hizmetlerimiz kapsamında;
 
En güvenli transfer için servis bakımları eksiksiz olan üst model araç ve ekipmanlarıyla çalışıyoruz.
Koltuk sigortalı transfer işlemleri ile hizmet veriyoruz.
 
A 1 ve D 2 yolcu taşıma belgeleri olan araçlarımızla hizmet sağlıyoruz.
Havalimanından yolcu karşılama hizmetlerini de sunuyoruz.
Çağrı merkezi, operasyon, rezervasyon, karşılama, ulaştırma, insan kaynakları gibi çeşitli alanlarda uzman olan çalışanlarımız ile hizmet kalitemizi daima üst seviyede tutuyoruz.
 
Özel Ağırlama
 
Firma olarak, siz değerli konuklarımızın tam anlamıyla rahatı için verdiğimiz hizmetlerde, her türlü konfor ve lüks ihtiyacına yanıt verebilen vip araçlarımızla özel ağırlamada bulunuyoruz. Sevenandstar Transfer olarak sunduğumuz Bodrum Vip Transfer işlemlerinde maksimum düzeyde konfor, aynı şekilde güven ve son derece güler yüzlü bir hizmet sunma adına gereken her şeyi yapıyoruz.
 
Zamanında ve Uygun Maliyetli Hizmetler
 
Diğer her türlü ulaşım seçeneğine göre çok daha hızlı ve rahat ulaşım sağlayan transfer işlemlerinde, tam belirlenen zaman dilimlerinde, araç bekleme ya da araç değişimi gibi negatif durumlarla karşılaşmadan, konforlu şekilde hizmeti sizlere sağlıyoruz.
Sevenandstar Transfer olarak, Bodrum yarımadasında sunduğumuz nitelikli transfer işlemlerini, vip hizmet koşullarında ve uygun maliyetle gerçekleştiriyoruz. Ödeme aşamasında, sizler için kolaylık adına bir çok seçenek imkanını da firma olarak sunuyoruz.
 

WhatsApp Hemen Ara