Bodrum İçmeler transfer

  İçmeler, Marmaris’e tatil için gelenlerin en sık gittiği yerlerden birisidir. Adını burada bulunan termal sulardan almaktadır. Gece-gündüz Marmaris’ten ulaşım sorunu olmayan bir yerdir. Yerli ve yabancı turistler özellikle denize girmek için buraya gelmektedirler. Marmaris’e göre oldukça sakin bir konumdadır.
 
Bu güzel tatil merkezinde tatilinizi yapmaya karar verdiyseniz Sevenandstar olarak Bodrum’dan İçmeler’e olan yolculuğunuzda VIP araçlarımız, güleryüzlü personelimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı lüks hizmet bakış açımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Uçuşunuz Bodrum üzerinden mi? Bodrum’da tatil yaparken bir de İçmeler’i mi göreyim dediniz? Tatilinizin bir kısmını İçmeler’de mi geçirmek istiyorsunuz? Bodrum’dan İçmeler’e ulaşım konusunda tereddütleriniz mi var?
   Her yıl milyonlarca insan tatil yapmak amacıyla Ege bölgesine akın ediyor. Bu tatilcilerin bir kısmı özel araçlarıyla, bir kısmı otobüsle, bir kısmı da uçak ile gitmek istediği bölgeye ulaşmak için yola çıkıyor.
 
Her ne kadar konforlu vakit geçirmek için tatile çıksanız da terminallerden veya havalimanlarından tatilinizi geçireceğiniz bölgeye ulaşım adeta bir çile halini alabiliyor. Yıl içinde kısa bir süreliğine konforlu geçirmek isteyeceğiniz böyle günlerinizde Sevenandstar size bu konforu sunuyor. 
 
    Tatilinizin bir kısmını Bodrum’da geçirdiniz bir süre de İçmeler’de kalmak istiyorsunuz fakat Bodrum’dan İçmeler’e transferiniz esnasında zaman kaybetmek istemiyor musunuz? Seven&Star Bodrum İçmeler transfer hizmetiyle kendinizi bir yıldız gibi hissedeceksiniz. 
 
    İçmeler’de neler yapılır sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Her ne kadar personelimiz size bu konuda tüyolar verecek olsa da buradan size birkaç ipucu verelim; İçmeler merkezde alışveriş yapabileceğiniz çeşitli mücevher, deri ve giyim mağazaları bulunmaktadır.
 
İçmeler’e genellikle denizi için gelindiğinden su aktiviteleri oldukça yaygındır. Bu aktivitelerden jet ski, rüzgar sörfü, kano ve muz sıklıkla tercih edilmektedir. Bunların dışında deniz paraşütü ve su kayağı da yapabilirsiniz. Su sporlarına yönelik eğitimleri sahilde bulunan spor okullarından alabilirsiniz.
 
Dilerseniz scuba diving ile denizin içerisindeki yaşamı keşfedebilirsiniz. İçmeler, Olta balıkçılığıyla da ünlüdür. Balık tutmak için tur düzenleyen teknelerle açılarak balık tutabilirsiniz. Marmaris’in güzel koylarına düzenlenen tekne turlarına da katılabilirsiniz. İçmeler’de Marmaris’teki gibi disko ve kulüp bulunmamaktadır. Tatilciler gece eğlencesi için ya Marmaris’e gitmekte ya da konakladıkları otellerin animasyon ve eğlencelerine katılmaktadır.
 
    Siz sadece gitmek istediğiniz yere karar verin, gerisini Sevenandstar güvencesine bırakın. Bodrum’dan İçmeler’e lüks transfer hizmeti istediğinizde size bir telefon kadar yakınız. Beğeniniz için lüks iç donanımları ve ek özellikleriyle Mercedes Vito, Sprinter, Volkswagen Caravelle, Transporter, Crafter ve daha fazlasıyla siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktayız. İyi yolculuklar dileriz. 
 
 

WhatsApp Hemen Ara