Bodrum Söke transfer

 
  Söke, Aydın iline bağlı, yerleşimi M.Ö.500’lü yıllara dayanan, tarihi ziyaret noktalarıyla ünlü bir ilçedir. Bu güzel tatil merkezinde tatilinizi yapmaya karar verdiyseniz Sevenandstar olarak Bodrum’dan Söke’ye olan yolculuğunuzda VIP araçlarımız, güleryüzlü personelimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı lüks hizmet bakış açımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
 
Uçuşunuz Bodrum üzerinden mi? Bodrum’da tatil yaparken bir de Söke’yi mi göreyim dediniz? Tatilinizin bir kısmını Söke’de mi geçirmek istiyorsunuz? Bodrum’dan Söke’ye ulaşım konusunda tereddütleriniz mi var?
   Her yıl milyonlarca insan tatil yapmak amacıyla Ege bölgesine akın ediyor. Bu tatilcilerin bir kısmı özel araçlarıyla, bir kısmı otobüsle, bir kısmı da uçak ile gitmek istediği bölgeye ulaşmak için yola çıkıyor. Her ne kadar konforlu vakit geçirmek için tatile çıksanız da terminallerden veya havalimanlarından tatilinizi geçireceğiniz bölgeye ulaşım adeta bir çile halini alabiliyor. Yıl içinde kısa bir süreliğine konforlu geçirmek isteyeceğiniz böyle günlerinizde Sevenandstar size bu konforu sunuyor. 
 
    Tatilinizin bir kısmını Bodrum’da geçirdiniz bir süre de Söke’de kalmak istiyorsunuz fakat Bodrum’dan Söke’ye transferiniz esnasında zaman kaybetmek istemiyor musunuz? Sevenandstar Bodrum Söke transfer hizmetiyle kendinizi bir yıldız gibi hissedeceksiniz.
 
    Söke’de neler yapılır sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Her ne kadar personelimiz size bu konuda tüyolar verecek olsa da buradan size birkaç ipucu verelim. Söke’de ziyaret edilecek yerler arasında mübadele öncesi Rum’ların yaşadığı Eski Doğanbey Köyü, Kuşadası Milli Parkı’nın bulunduğu dağın karşı yüzünde kalmaktadır. Taş evleri ve deniz manzarası olan bu köyü gezebilirsiniz. Bu tarihi köyden geçen yürüyüş rotalarının birini takip ederek doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. Özellikle doğa fotoğrafı tutkunlarının ilgisini çeken bu köyden sonra yine eski bir Rum köyü olan Güllübahçe Köyü’nde Aziz Nikolas Kilisesi’ni ve Kemiklik bölümünü görebilirsiniz.
 
Güllübahçe’den sonra eski bir liman kenti olan fakat günümüzde denizden epey uzaklaşmış olan Priene Antik Kenti’ni ziyaret edebilirsiniz.  Bugünkü Şirince’nin yerini alabilecek potansiyelde olan bu kent, eski şehir planlamacılığının en güzel örneğidir. Bunlar dışında Karine, Magnesia Ad Maeandrumi Myos, Milet ve Didyma Antik Kentleri ziyaretçiler tarafından beğenilen yerlerdendir.
 
Bazı antik kentlerin de yakınında olan Bafa Gölü ile Karine Gölü kıyılarında gezip dinlenebilirsiniz. Söke’de etkinlik olarak deve güreşleri yapılmaktadır. Seyahatinizi etkinlik zamanına denk getirirseniz sizin için farklı bir anı olacaktır. Konu yemek olduğunda Söke’nin meşhur tahinli pidesinden tadabilirsiniz. Bunu yanında diğer pideleri de bol malzemesi ve lezzetiyle kendini öne çıkarmaktadır.
 
Tatlı mayalı ekmek te ziyaretçiler tarafından Söke’ye özgü olmasıyla tadılan bir üründür. Söke’nin bir diğer meşhur lezzeti ise farklı sunumuyla çöp şiştir. Yol üstü restoranlarda ya da merkezdeki çöp şiş restoranlarında tadabilirsiniz. Küçük çocuklarınızı eğlendirmek için ise Harikalar Dünyası’na gidebilirsiniz. 
    Siz sadece gitmek istediğiniz yere karar verin, gerisini Sevenandstar güvencesine bırakın. Bodrum’dan Söke’ye lüks transfer hizmeti istediğinizde size bir telefon kadar yakınız. Beğeniniz için lüks iç donanımları ve ek özellikleriyle Mercedes Vito, Sprinter, Volkswagen Caravelle, Transporter, Crafter ve daha fazlasıyla siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktayız. İyi yolculuklar dileriz. 
 
 

WhatsApp Hemen Ara