Bozburun transfer

  Bozburun, Marmaris ilçesinin şirin bir tatil beldesidir. Türkiye’de ilkbaharın en erken hissedildiği yerlerden biridir. Bu güzel tatil merkezinde tatilinizi yapmaya karar verdiyseniz Seven&Star olarak Bodrum’dan Bozburun’a olan yolculuğunuzda VIP araçlarımız, güleryüzlü personelimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı lüks hizmet bakış açımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
 
Uçuşunuz Bodrum üzerinden mi? Bodrum’da tatil yaparken bir de Bozburun’u mu göreyim dediniz? Tatilinizin bir kısmını Bozburun’da mı geçirmek istiyorsunuz? Bodrum’dan Bozburun’a ulaşım konusunda tereddütleriniz mi var?
 
   Her yıl milyonlarca insan tatil yapmak amacıyla Ege bölgesine akın ediyor. Bu tatilcilerin bir kısmı özel araçlarıyla, bir kısmı otobüsle, bir kısmı da uçak ile gitmek istediği bölgeye ulaşmak için yola çıkıyor. Her ne kadar konforlu vakit geçirmek için tatile çıksanız da terminallerden veya havalimanlarından tatilinizi geçireceğiniz bölgeye ulaşım adeta bir çile halini alabiliyor. Yıl içinde kısa bir süreliğine konforlu geçirmek isteyeceğiniz böyle günlerinizde Seven&Star size bu konforu sunuyor.
 
    Tatilinizin bir kısmını Bodrum’da geçirdiniz bir süre de Bozburun’da kalmak istiyorsunuz fakat Bodrum’dan Bozburun’a transferiniz esnasında zaman kaybetmek istemiyor musunuz? Seven&Star Bodrum Bozburun transfer hizmetiyle kendinizi bir yıldız gibi hissedeceksiniz. 
 
    Bozburun’da  neler yapılır sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Her ne kadar personelimiz size bu konuda tüyolar verecek olsa da buradan size birkaç ipucu verelim;  Bozburun’un bilinen tarihi M.Ö. 2000’li yıllara dayanmaktadır. Beldede yaklaşık 10 adet antik kent bulunmaktadır. Bunlardan başlıcaları: Bybassos, Hygassos, Phoinix, Tymnos, Syrna, Amos ve Kasara’dır. Bunlar arasında birçoğu günümüze kadar yıkılmışsa da korunarak ayakta kalanlar da mevcuttur.
 
Bozburun’da merkezde keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Ardından kendinizi Bozburun koylarının berrak sularına bırakabilirsiniz. Ada boğazı, Serçe Limanı, Bozukkale, Üç Taş, Akvaryum ve Dirsekbükü Koylarını keşfedebilirsiniz. Bozburuna geldiğinizde olmazsa olmaz aktivitelerden birisi tekne turlarından birine katılmaktır.
 
Bu turlara günübirlik katılabileceğiniz gibi birkaç günlük olarak ta kiralayabilirsiniz. Böylece dilediğiniz yerde dilediğiniz kadar yüzebilirsiniz. Tatilinizde farklı bir deneyim katarak Bozburun’da sualtı dünyasını keşfe çıkmak isterseniz dalış turlarına katılabilirsiniz. 
 
   Bozburun’a geldiğinizde Orhaniye Köyü’nü de gezi listenize ekleyebilirsiniz. Eski bir Rum köyü olan Orhaniye, eşsiz doğasıyla tatilcilerin vazgeçilmez uğrak yerlerindendir. Burada efsaneleşmiş bir hikayesi olan Kızkumu’nu ziyaret edebilir, efsanesini yerli halkın dilinden de dinleyebilirsiniz.
 
Bozburun seyahatinizde uğrayabileceğiniz bir diğer nokta ise Selimiye Köyü’dür. Hisarönü Körfezi’nin en sakin koylarının bulunduğu Selimiye’den başlayan tekne turlarıyla Bencik Koyu, Aşk Adası ve Tavşan Adası gibi eşsiz koylarda yüzmenin keyfini sürebilirsiniz. 
 
Bozburun’da Ege ve Akdeniz mutfağının lezzetli yemeklerini tadabilirsiniz. Mevsimine göre taze deniz balığı bulabilirsiniz. Bozburun’un yemek olarak kendine özgü tatları: çıntar köftesi, çıntar kavurması, köreme böreği, çıtırmak tatlısı ve Bozburun peksimetidir. Bozburun’da her yıl kano şenliği ve gulet festivali düzenlenmektedir. 
 
    Siz sadece gitmek istediğiniz yere karar verin, gerisini Seven&Star güvencesine bırakın. Bodrum’dan Bozburun’a lüks transfer hizmeti istediğinizde size bir telefon kadar yakınız. Beğeniniz için lüks iç donanımları ve ek özellikleriyle Mercedes Vito, Sprinter, Volkswagen Caravelle, Transporter, Crafter ve daha fazlasıyla siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktayız. İyi yolculuklar dileriz. 
 
 

WhatsApp Hemen Ara