Çeşme Transfer

Çeşme Transfer
 
Firmamız, son model lüks araç filosuna sahiptir ve profesyonel ekiplerimiz ile her zaman konforlu hizmet vermeye çalışıyoruz. Firmamızdan 7/24 Ege Çeşme transfer hizmetlerini alabiliyorsunuz. Ülkemizin birçok yerinde Sevenandstar transfer hizmetleri ile karşılaşabilirsiniz. 
 
Firmamız, hizmet bölgelerini sürekli genişletmekte ve her bölgede farklı ekiplerle hizmet sunmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanına gelen ve Çeşme’ye gitmek isteyenler, firmamızdan hizmet alarak, transfer işlemlerini, lüks araçlarımız ile konforlu olarak karşılayabiliyorlar. Sevenandstar.com sitemizde, hizmet bölgelerimiz ve hizmet türlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.
 
Hizmet Türlerimiz
 
Çeşme transferi hizmetlerini farklı seçeneklerde sunuyoruz. Firmamız, tüm hizmet noktalarında, aynı hizmetleri taleplere göre sunmaktadır. Çeşme bölgesine yapacağınız ziyaretlerde sizleri yalnız bırakmıyor ve güvenli ulaşımınızı sağlıyoruz.
 
Transfer hizmetler veren firmamızın müşterilerine sunduğu hizmet türleri şunlardır;
 
Vip transfer
Havalimanı transferi
Otel transfer
Minibüs transfer
Kişiye özel transfer
Özel şoförlü transfer
 
Firmamız ile görüşerek, kendinize uygun bulduğunuz transfer türünü seçebilirsiniz. Hizmet ücretlerimiz, hizmet türüne ve gidilecek yer uzaklık durumuna göre belirleniyor.
 
Bizi Arayın
 
Transfer hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, dünyanın her yerinden firmamız iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilirler. Transfer rezervasyonu oluşturmak isteyenler Sevenandstar.com sitemiz üzerinden rahatlıkla işlemlerini yapabilirler. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vererek, yurtdışından yapılacak olan aramalara tercümanlarımız aracılığı ile hizmet veriyor. 
 
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak yapacağınız rezervasyonlarınızda;
 
Sizi alacağımız yeri
Gidilecek yerin adresini
Karşılama tarih ve saatini
Hizmetin tek yön ya da gidiş dönüş şeklini
Yolcu sayısını
Talep edilen araç türünü
 
Bizlere bildirmelisiniz. İşlemlerinizi yaparken, kafanıza takılan her türlü soruyu sorabilir ve firmamızdan alabileceğiniz hizmet türlerini görebilirsiniz. Firmalara kurumsal hizmet sunuyor, etkinlikleri için gelen misafirlerinin transferini sağlıyoruz.
 
Ulaşım İçin Beklemeyin
 
Firmamızdan, transfer hizmeti talebinde bulunduğunuzda, araçlarımız sizleri karşılama noktasında hazır bekliyor olacaktır. Buluşma için belirlenen saatte elemanlarımızı sizleri bilgilendirerek, hazır olduklarını ve sizi beklediklerini bildirecektir. Sizler, hiç beklemeden gitmek istediğiniz yere ulaşabileceksiniz. 
 
Hizmetlerimiz sayesinde zaman kaybetmemiş ve güvenli ulaşım imkanlarından faydalanmış olursunuz. Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerimiz kayıt altına alınmaktadır. Firmamıza ulaşarak, daha önceden aldığınız hizmetlerinizde, hangi araçları kullandığınızı, hangi sürücünün, hangi tarih ve saatte hizmet verdiğiniz öğrenebilirsiniz.
 
Araç Seçimi
 
Çeşme transfer hizmetlerimiz için özel şoförlü, kişiye özel ya da gruplar için araç seçimi yapabilirsiniz. Minibüs transfer hizmetlerimiz ile aynı araçta 18 kişiye kadar taşıyabiliyoruz. Vip transfer araçlarımızı seçerek, lüks araçlarımızla konfor ve güven sağlayarak ulaşımlarınızı yapabilirsiniz. Tüm hizmet türlerimizde, dakik olmaya ve gecikmeden, zamanında hizmet sunmaya çalışıyoruz. Gezi programlarımızı firmamıza ileterek hizmet talebinde bulunduğunuzda, sizler adına planlama yaparak daha rahat yolculuk yapmanızı sağlıyoruz.
 
Çeşme Gezisi
 
Çeşme bölgesine yapacağınız gezi öncesinde Sevenandstar transfer hizmetlerinden faydalanabilmek için çağrı merkezimizi hemen arayabilirsiniz. Çeşme gezinizde sizlere eşlik ediyor ve transferinizin konforlu yapılmasını sağlıyoruz. Hizmetlerimiz tek yönlü ya da gidiş dönüş şeklinde olduğu için Çeşme’ye gelmeden önce bizlere geliş ve dönüş tarihlerinizi bildirmeniz faydalı olacaktır. Önceden rezervasyon yapmanız istediğiniz araç türünü seçme şansı verecektir. Aynı gün almak istediğiniz hizmetler için de en iyi araçlarımız her zaman bulunmaktadır.
 
Mutlu Müşteri
 
Sevenandstar transfer olarak, mutlu müşteri sayımızı her zaman artırmaya çalışıyoruz. Çeşme ve bölgesine yapılacak olan transfer hizmetlerinde, müşterilerimizi karşılıyor, araca binme ve inme öncesinde kapılarını açıyoruz. Araç içerisinden rahat edebilmeleri için her türlü konfor hesaplaması yaparak, ek donanımlar ve tasarımlar yapıyoruz. Hizmetlerimiz 7/24 verilmekte, yerli ve yabancı müşteri ayrımı yapılmamaktadır.
 
 

WhatsApp Hemen Ara