Kuşadası Transfer

Kuşadası Transfer
 
Aydın ilinin bir ilçesi olan Kuşadası ülkemizin turizm bölgelerinden birisidir. Doğal güzelliği ve denizi insanları tatil için bu bölgeye çekmektedir. Efes antik kentini ziyaret etmek isteyenler, yurtdışından ülkemize gelmektedir. İzmir havalimanına gelenler, havalimanından Kuşadası’na ulaşabilmek için firmamızdan transfer hizmeti talebinde bulunuyor. Kuşadası transfer hizmetleri için özel çalışmalar yapan firmamız, gelen misafirleri lüks araçlarımız ile konforlu bir şekilde Kuşadası’na ulaştırıyor. Kuşadası’na ulaşımı sağlamak için firmamız, hem İzmir hem de Aydın il merkezinden taşıma hizmetlerini veriyor.
 
Transfer Hizmet Seçenekleri
 
Kuşadası transferi hizmetlerini, Kuşadası’na gidiş ve Kuşadası’ndan dönüş şeklinde sunuyoruz. Birçok müşterimiz, geliş ve dönüş tarihlerini önceden belirlediği için transfer hizmetlerimizden çift yönlü gidiş dönüş olarak faydalanıyor. Bu hizmetlerimizden daha uygun fiyatlara faydalanma avantajı sağlıyor. Rezervasyonlarınızı ne kadar erken yaparsanız, ödeyeceğiniz hizmet bedeli daha düşük olacaktır. Sevenandstar  transfer firması olarak tüm müşterilerimize sektörün tüm hizmet türlerini sunuyoruz.
 
Tek yönlü transfer
Çift yönlü, Gidiş dönüş
Vip transfer
Kişiye özel transfer
Havalimanı transfer
 
İnsanlar aileleri ya da kalabalık gruplar halinde yapacakları ulaşımları güvenli ve daha ekonomik olarak karşılamaya çalışır. Firmamız, tüm müşterilerimize hem ekonomik hem de güvenli hizmetler sunmaktadır.
 
Erken Rezervasyon Yapmanın Avantajı
 
Sevenandstar  transfer olarak, tüm hizmetlerimizde müşterilerimize birçok avantajlar sunuyoruz. Kendilerini nereden alacağımızı, nereye gideceklerini, yolcu sayılarını, hizmet tarih ve saatini belirleyerek transfer hizmeti alanlar, hizmetlerimiz sayesinde kendilerini özel hissedebilecektir. 
 
Erken rezervasyon yapan müşterilerimizin sağladığı avantajlar şunlardır;
 
%10 indirim ile daha az ödeme
İstenilen aracı seçme
Alınacakları yerde hiç beklememe
Personel ve aracın talep edilen hizmete göre özel hazırlaması
Bu avantajlar, alınacak hizmetin ekonomik ve kaliteli olmasını sağlayacaktır. Sevenandstar transfer olarak tüm hizmetlerimizde kaliteyi ön plana çıkartıyoruz.
 
Konforlu Yolculuk Tercihi
 
Kuşadası’na tatil için gelirken, ulaşım aşamasında ve tatil süresinde hiçbir şeyin keyfinizi kaçırmasını istemezsiniz. Bunun için firmamız, lüks araçlarımız ile konforlu yolculuk yapmanızı sağlıyor. Sevenandstar  transfer olarak Kuşadası’na ulaşımınızı, Volkswagen ve Mercedes gibi kaliteli markalara ait minibüs türü lüks araçlarla sağlıyoruz. vip transfer hizmet türümüzü seçerek, bu araçlarımızı kullanabiliyorsunuz. Araç sürücülerimiz, yolculuk sırasında konforu yaşayabilmeniz için güvenli sürüş yapıyorlar.
 
İzmir Havalimanından Transfer
 
Kuşadası transfer hizmetlerimizi sunarken, müşterilerimizi İzmir havalimanından alıyor ve Kuşadası’na farklı yol alternatiflerini kullanarak hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Araç şoförlerimiz bölgeye hakimdir ve güvenli ulaşım sağlanabilecek tüm alternatif yol seçeneklerini kullanabilmektedir. İzmir havalimanından Kuşadası’na nasıl ulaşım sağlayacağınızı önceden belirlemelisiniz. Bunun için firmamız en iyi seçeneklerden birisidir. Transfer hizmetlerimiz ile sektörde güvenli hizmet veren bir firma olarak, yerli ve yabancı tüm insanlara hizmet türlerimizi sunuyoruz.
 
Çocuklu Ailelere Güvenli Yolculuk
 
Firmamız hizmetleri için rezervasyon oluştururken istediğimiz bilgilerden biriside çocuk ve bebek sayısıdır. Bu bilgiye göre transfer araçlarımızda, yeterli sayıda çocuk koltuğu bulundurmaya çalışıyoruz. Araçlarımızda yer alan çocuk koltukları, çocuklarınızın yolculuk sırasında güvende olmasını ve rahat etmesini sağlayacaktır. Çocuklarınız yolculuk boyunca rahat edeceğinden, sizlerin de rahat bir yolculuk yapmasını sağlayacaktır.
 
Transfer Ücretleri
 
İzmir havalimanı ile Kuşadası arasında yapacağınız güvenli yolculuklar için transfer ücretleri, yolcu sayısına, gidilecek mesafeye göre değişebilmektedir. Vip hizmetlerde ya da kalabalık grup transferlerinde, 18 kişi kapasiteleri büyük araçlar kullanıldığı için ücretler araç başı ve km’ye göre belirlenmektedir. Firmamız ile telefonla görüşebilir ve talep ettiğiniz hizmetler için belirlediğimiz fiyatları öğrenebilirsiniz. Sevenandstar.com sitemize 7/24 erişim yapabiliyor ve canlı destek hattımız üzerinden bilgi alabiliyorsunuz.
 
 

WhatsApp Hemen Ara