Dalaman Havalimanı Bodrum Transfer

Dalaman Havalimanı Bodrum Transfer
 
Dalaman, Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından gelen turistler için doğa güzellikleriyle, denizi, kumu, güneşiyle, temiz havası ve sessizliğiyle müthiş bir uğrak yeridir. Dalaman transfer konusunda havalimanından kurumsal ya da bireysel müşteriler için dilendiği takdirde özel şoför ile deneyim dolu bir yolculuk için hizmet etmekteyiz. Konforlu VIP araçlar ile günlük geziler, alışveriş gezileri, spor etkinlikleri veya iş yerleri için transfer hizmetleri sunuyoruz.
 
 
 Türkiye'de Hizmet verdiği Yerler
 
 Büyük ve turistik şehirlerinden İstanbul, İzmir, Muğla, Aydın illerinde hizmet vermesinin yanı sıra sizleri dalaman transfer ile istediğiniz rotaya götürmektedir. Özellikle de yolculardan en çok talep gören Dalaman Havalimanı Bodrum Transfer konusunda deneyimli şoförler ile, güler yüzlü, tecrübeli, güvenilir ve yabancı dil bilen çalışanlar ile geçmişten günümüze hizmet vermeye devam eder.
 
 Araç Türleri ve VIP hizmeti
 
 Yolculuğun birinci sınıf olmasına önem veren 1 MOLA TURİZM TÜRSAB SEYAHAT ACENTASI yolcularına konforlu ve güvenli bir yolculuk sunar. Bu sebepten dolayı araçlar sadece Mercedes Vito ve Sprinter olmakta ve VIP transfer hizmeti sunmaktadır. bu avantajdan faydalanmak için online rezervasyon ile indirimli fiyatları ile sevenandstar sitesi sizlere hizmet vermeye hazırdır.
 
 1 MOLA TURİZM TÜRSAB SEYAHAT ACENTASI dalaman transfer ve Dalaman Havalimanı Bodrum Transfer konusunda alanında uzman ve yolcularını profesyonel sürüş hizmeti sayesinde 7//24 kesintisiz iletişim ile en iyi şekilde ağırlayarak memnun etmeyi hedefler.
 
Dalaman Havalimanı Bodrum Transfer Hizmetleri
 
Dalaman havaalanı Bodrum’a 202 km uzaklıktadır. Havayolunu tercih eden müşterilerimiz, Bodrum’ a ulaşmak için yaklaşık 2 saat 40 dakikalık bir yolculuk yapmalıdırlar. Transfer için çok da kısa sayılmayacak bu süreyi en konforlu ve kaliteli hale getirmek, hizmet politikamızdır. Bu mesafeyi sadece bir ulaşım olmaktan çıkarıp, keyifli bir seyahate dönüştürmek, hizmet anlayışımızın bir parçasıdır. İyi bir tatil ve seyahat geçirmeniz için yetkin kadromuzla çalışmaktayız. Dalaman Havalimanı Bodrum Transfer firması olarak hava alanından konaklama adresine kadar sorunsuz rahat bir seyahat temin ederiz. 
 
Transfer Rezervasyonu İçin Bilinmesi Gerekenler
 
Dalaman Havalimanı Bodrum Transfer hizmeti almak isteyen misafirlerimiz, firmamıza aşağıda belirtilen bilgileri vermelidirler.
 
Kimlik Bilgileri
Varış noktası
Uçuş Bilgileri
Talep edilen araç bilgileri (özel bir talep varsa o da bildirmelidir)
Bagaj miktarı (ekstra bagaj miktarı, araç tipi belirlemek için önemli bir bilgidir.)
Kişi sayısı
Bu bilgiler verildikten sonra, tüm transfer işlemleriniz tarafımızdan yapılmaktadır. 
 
Araçlarımız güvenli ve sigortalıdır. Araçlarımızın rutin bakımları kaliteli bir şekilde yapılmakta olup, araçtaki güvenliğiniz sağlanmaktadır. Geniş araç filomuzdan ekonomik seçeneklerden, vip hizmetlerine kadar çok çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Standart ve uygun bütçeli araçlarımızın yanı sıra lüks klasmanda sayılan araçlarımız da mevcuttur. Yine grup transferlerinde büyük ve lüks araçlarımızdan yararlanabilirsiniz.
 
Her bütçeye uygun bir seçeneğin olduğu firmamızda havalimanı karşılanmasından sonra ortak noktalara düzenlenen rutin transfer fırsatımızdan da yararlanmanız mümkündür. Bu rutin transferlerde varış rotası sabittir. Kişiye özel transferlerde ise Bodrum’daki herhangi bir noktaya ulaşımınız sağlanabilmektedir. 
 
Kaliteli Hizmet Anlayışı ile Transfer Keyfi 
 
Uzman ve yetkin kadromuz, nezaket kurallarını da göz önünde bulundurarak, güler yüzle sizlerin ve misafirlerinizin transferlerinde yardımcı olmaktadır. Yabancı misafirlerimiz için dil bilen elemanlarımız ve karşılama tabelalarımız ile kaliteli hizmeti garanti etmekteyiz.
 
Çocuk koltuğu gibi özel istekleriniz de Dalaman Havalimanı Bodrum Transfer firmamız tarafından sağlanan hizmetler arasındadır. Uçuş saatinize göre, gereksiz beklemeler yapmadan stressiz ve rahat bir karşılama memnuniyetiniz açısından, hizmet anlayışımızın bir parçasıdır. 7/24 hizmet veren firmamız yıl boyu transfer çalışmaları yapmaktadır. Yaz ayları ya da bayramlar gibi yoğunlukların olduğu dönemlerde, erken rezervasyon yaptırmanız doğru planlamalar yapıp aksaklıkların yaşanmaması için son derece önemlidir.
 
Dalaman Havalimanı Bodrum Transfer Ücretleri
 
Dalaman Havalimanı Bodrum Transfer hizmeti için ücretlerimiz, talepleriniz doğrultusunda farklılık gösterecektir. Varış noktası kişi sayısı gibi faktörler fiyatları etkiler. Bunlar dışında özel araç talepleri de fiyatlarımızı etkileyebilecektir. Özel kampanyalardan yararlanabilmek için erken rezervasyon seçeneği cazip bir fırsat niteliğindedir. Transfer hizmeti için ve tüm detaylı bilgiler için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Aynı şekilde fiyat konusunda da uzman kadromuz bir telefon kadar uzağınızdadır. Firma internet sitemizden de bilgi almanız mümkündür
 

WhatsApp Hemen Ara