Dalaman Havalimanı Çeşme Transfer

Dalaman Havalimanı Çeşme Transfer
 
Konfor, hız ve güvenlik üçlüsünü hizmet politikası belirlemiş bir şekilde havalimanı transfer işlemleri yapılmaktadır. Bütün yasal belgeler temin edilmiş şekilde seyahat ve turizm faaliyetleri yürütülmektedir. Özellikle Dalaman transfer hizmetleri kapsamında şehir içi ve şehirlerarası VIP yolculuk esaslarına dayalı transfer işlemleri yapılır. 
 
 Geniş Kapsamlı Havalimanı Transfer Ve Seyahat
 
 hizmetlerini dar bir alana sıkıştırmayan Dalaman havalimanı çeşme transfer işlerini titizlikle yürüten kuruluşumuz en güvenli Mercedes vito araçlarını ve sprinter araçlarını tercih etmektedir. Öncelik emniyet sonrasında hareket anlayışına hakim çalışma sistemi sayesinde havalimanı otel arası, geniş bir tur ve gezi faaliyetleri hızlı bir o kadar konforlu yolculuk imkanları oluşturularak yapılmaktadır.
 
 Büyükşehir Havalimanlarında En Hızlı Transfer
 
 
 Hız ve emniyetin birbirinden ayrılmadan hizmete yansıması Dalaman transfer işlemlerinde olduğu gibi her noktaya aynı titizlik ulaşmaktadır. Özellikle Dalaman havalimanı çeşme transfer hizmeti yapılmamaktadır. Güvenlik paketleri tam donanımlı vıp araçlarla İzmir, Muğla, Antalya, aydın, İstanbul gibi büyük şehirlerde kesintisiz transfer hizmeti oluşturmaktayız.
 
 Havaalanından otellere, otellerden gezi alanlarına, ,iş amaçlı hızlı ulaşım, şehir içinde ve şehirler arasında hızlı transfer yapılmaktadır. Öncelik her zaman turizm faaliyetlerinde rahatlığı sağlayarak güvenli yolculuk politikasını geliştirmemektir.
 
 Havalimanlarında bekleme yapmadan hızlı ve güvenli sürüş eğitimi almış sürücülerle en modern araçlar kullanılarak konforlu yolculuk imkanı sunulur. Havalimanı transfer fiyatları abartıya kaçmadan konforu yüksek ekonomik paketler sunularak hizmet alanı gün geçtikçe genişletilmektedir. 
 
Ekonomik Transfer
 
Dalaman Havalimanı Çeşme Transfer firması olarak her bütçeye uygun araçlar vardır. Fazla kalabalık değil iseniz Fiat Linea, Fiat Egea, Renault Symbol, Clio, Dacia Logan, Volkswagen Polo gibi araçların transfer işlemi yapmaktayız. Siz gelmeden 15 dakika önce havaalanında bulunarak özel şoförlerle beklemekteyiz bir lokasyondan başka lokasyona daha hızlı ulaştırma imkânı da sağlıyor.  İsterseniz de İzmir havanına en kısa sürede bırakarak zaman kaybetmiyorsunuz. Hizmetimiz bununla sınırlı değildir. Eğer şoförlü transfer olmasını istemezseniz araç kiralama ve vip araç kiralama hizmetleri de vermekteyiz ekonomik transfer araçlarımız diğer transfer şirketlere göre daha uygundur.
 
Vip Transfer
 
Dalaman Havalimanı Çeşme Transfer özel iş adamları, yöneticiler ve devlet adamları gibi üst düzey insanların tercih edebileceği vip araç modelleri de vardır. Bu araç modelleri minibüs, tarzı transit araçlardır. Mercedes C180, Vip Vito, GLA 180, Mercedes Sprinter, Volkswagen Passat gibi araçlar bulunur. Bu araçlar diğer araçlara göre daha pahalıdır.  Bu araçlar diğer araçlara göre daha fazla konfor sağlar. Ayrıca kalabalık aileler içinde ideal seçimdir. Konforlu terletmeyen koltukları mevcuttur.  Şoför aracı kullanırken siz de sürüş keyfine bakın. Vip araçlarda içecek ve yiyecekte bulunur. Aracınız giderken siz de bir şeyler atıştırabilirsiniz.  Vip transfer en konforlu araçlardan birisidir. Sizi sarmadan istediğiniz lokasyona zaman kaybetmeden ulaşmanızı sağlar. Vip transfer hizmetleri taksi fiyatıyla eş değerdir.
 
Transfer İşlemleri Nasıl Yapılır?
 
Dalaman Havalimanı Çeşme Transfer yapmak isterseniz çok kolayıdır. Önce dalamandan Çeşme’ye uçuş gerçekleştirecekseniz ne zaman gideceğinize karar vermeniz gerekir. Daha sonra internet üzerinde size en uygun hangi araç bütçenize uygun ise o aracı seçiniz. Daha sonra gideceğiniz tarihide işaretledikten sonra ileri tuşuna basın. Kaç kişim olduğunuzu ve genel bilgileri girdikten sonra ödeme seçeneğine gitmeniz gerekir. Ayrıca istediğiniz istekler varsa not ederek firmaya bildirmeniz gerekir. Sizin uçuşunuz başladığı anda itibaren uçak rötar yapsa da 15 dakikadan önce orda olmaktadır. Transfer işlemini yaptıktan sonra ek ücret talep edilmemektedir.
 
Transfer Özelikleri
 
Dalaman Havalimanı Çeşme Transfer konforlu bir hizmet sunar.  Varacağınız yere daha hızlı varmanızı sağlar. Transfer işlemi talep edildikten sonra özel ekiplerle dezenfekte işlemi yapılır. Böylelikle daha hijyenik ortam oluşması sağlanır. Her bütçeye uygun transfer seçenekleri vardır. Ne kadar kalabalık olursanız olun aile boyu araç modelleri vardır. Bir lokasyondan diğer bir lokosyona ya da otele daha hızlı sürede varabilirsiniz.  İlk defa gelmiş iseniz bir rehber eşliğiyle de doğal güzellikleri de görmeniz mümkün. Kilometre sınır olmadan istediğiniz yeri gezip görme imkânınız vardır özel isteğe bağlı araç transfer işlemi de yapılır. Daha güvenlidir. Çocuğunuz için oto koltuk seçenekleri de mevcuttur. Şoförlerin hepsi sertifikalı olduğu için daha güvenli sürüş keyfi yaşatmakta. Sizde bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz işinde uzman şoförlerimizle güvenilir hizmet sunmaktayız.
 

 

WhatsApp Hemen Ara