Dalaman Havalimanı Didim Transfer

Dalaman Havalimanı Didim Transfer
 
Didim, Türkiye'nin en çok sevilen ve tercih edilen tatil bölgelerinden biridir. Tatile uçakla gelen kişilerin bir çoğu özel aracın eksikliklerini hissetmektedir. Sevenandstar bu eksiklik ihtiyacını ortadan kaldırmak için Dalaman Havalimanı Didim transfer hizmetini 0 müşteri memnuniyeti ile sağlamaktadır. 
 
 Havalimanında Bekleyen Özel Araçlar 
 
 Sevenandstar yolculuk boyunca müşterileri ile iletişimde kalarak havalimanında bekleme sorunu yaşatmaz. Uçaktan inildikten sonra VİP araçlarla gidilecek otele taşınma hizmeti sağlar. Dalaman Havalimanı Didim transfer hizmeti sayesinde keyifli bir tatil yaşamanın ilk adımı atılır. 
 
 Özel araçların içinde bulunan çocuk koltukları sayesinde aile tatillerinde de yolculuk sorunu yaşanmaz. Deneyimli şoförler sayesinde istenilen saatte istenilen yerde olunabilmektedir. Müşterilere özel karşılamalar sayesinde araçlarda ve firmalarda karışıklıklar yaşanmaz.
 
 Rahat ve Sakin Bir Yolculuk
 
 Tatile gitmek herkesin dinlenmek ve rahat etmek gün saydığı özel bir plandır. Bu planda yaşanacak olumsuzluklar kişilerin mutluluğunu da azaltmaktadır. Bu sebeple Sevenandstar Dalaman Transfer için doğru bir tercihtir.
 
 Güleryüzlü kişilerle hem şehirler arası hem de şehir içi yolculuk yapma imkanı sunar. Belirlenen randevuya bağlı olarak tek yön ve gidiş geliş seçenekleri de bulunur. Huzurlu bir yolculuk için gereken tüm incelikler düşünülerek planlamalar kişiye özel şekilde yapılır.
 
 İstanbul, İzmir, Aydın, Muğla ve Antalya'da hizmet veren Sevenandstar, Dalaman transfer hattında müşterilerinin onayını kazanmıştır. Yalnızca Mercedes Vito ve Sprinter araçların kullanılması sayesinde araç içinde konfor ön planda tutulmaktadır.
 
Transfer Hizmeti
 
Dalaman Havalimanı Didim Transfer firması yıllardır Didim bölgesinde hizmet vermektedir. Transfer hizmetimiz konaklamayla da sınırlı kalmıyor. Bulunduğunuz şehre dönme tarihi geldiğinde de havaalanına ya da limana bırakma imkânı da vardır. İş adamları, yöneticiler ya da devlet büyükleri ya da kalabalık aileler için özel tasarlanmış Mercedes vito araçlarla konforlu bir şekilde istenilen yere götürme imkânı da sunar. Yorucu yolculuktan sonra araç kullanmak istemeyenler için ideal seçimdir. 
 
Şoförler gerekli tüm evraklara sahiptir. Ayrıca sertifikalarıyla da ne kadar deneyimli olduğunu kanıtlarlar. Vip araçlar özel donanımlarıyla sizlere hizmet eder.  Gideğeniz yer en kadar uzak olursa olsun ek ücret almadan güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca siz gelmeden dakikalar öncesinden araçlar sizi kapıda bekliyor.
 
Özellikleri Nelerdir?
 
Dalaman Havalimanı Didim Transfer hizmetleri siz istediğiniz süre zarfında iletişime geçebilirsiniz. Daha konforlu bir seyahat yaşamanızı sağlar. Her bütçeye uygun araçlar mevcuttur.  Kalabalık bir kişiyseniz ailenize uygun araç arama derdiniz olmaz.  Güler yüzlü ve diyalogu iyi olan şoförler sayesinde kaliteli iletişim kurabilirsiniz.  Siz eliniz dahi vurmadan konforlu bir şekilde gideceğiniz alana gitmeniz sağlanır.365 gün 24 saat boyunca çevrim içi ve müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşmanız sağlanır. Araçların tüm sağlık kontrolünden geçtiği için daha güvenlidir.  İstediğiniz şekilde ödeme seçenekleri de mevcuttur. Hijyen kurallarına uyum sağladığı için sağlığınızı tehdit edecek herhangi bir durum söz konusu olamaz.
 
Transfer Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
 
Dalaman Havalimanı Didim Transfer hizmetlerinden yaralanmak istiyorsanız birinci sınıf hizmeti veren firmaları tercih etmeniz gerekir.  Müşterinin konforunu düşünen firmayla çalışmanız gerekir. Sizden önce bineceğiniz konuma dakikalar öncesinden olan firmayı tercih ediniz. Araçların muayeneleri tam olmasına dikkat edin. Ayrıca şoförlerin belgelerinin tam olup olmadığına ve hangi sertifikaları almış bakılması gerekir. Güvenlik önlemleri de çok önemlidir. Firmayla anlaşmadan önce hangi güvenlik tedbirlerini almış gözden geçirmeniz gerekir. 
 
Bir diğer konu ise hijyen kurallarına uyulmasıdır. İnsan sağlığını tehdit edecek olumsuzlukları minimum seviyeye indiren firmamız ile çalışmanızda sizler için yarar vardır. Rezervasyon sırasında ne vaatler ettiyse o vaatleri tutan firma ile çalışmanız sizin için olumlu olacaktır. Özel araç, binek, vip araçlar gibi bünyesinde bulunduran firmalar daha cazip kılınır. Giyim kuşamına önem veren ekiplerle çalışmanız size olumlu yönde etkileyecektir.
 
Fiyatlandırma Seçenekleri
 
Dalaman Havalimanı Didim Transfer hizmeti her bütçeye uygun hizmet vermektedir. Gidilecek konuma ve uzaklığın bakarak rezervasyon sırasında fiyatları yansıtılır. Genellikle transfer yaparken kısa mesafeyi baz alarak fiyatlandırma yapılır. Belirtilen mevkiden daha uzun olacak ise ekstra tarifeden yaralanabilirsiniz. Şoför seçenekleri de fiyatlanmada yansıyabilir. Eğer şoför istemezseniz normal fiyattan daha düşük transfer ücreti görebilirsiniz. Ayrıca araçların modeline göre değişiklik gösterebilir.
 
Örneğin kalabalık bir aile iseniz ve koltuk seçeneğini daha geniş tutmanız gerekir. Bu araçlar özel vip araçlarına girer ortalama 300m TL ile 500 TL arasında değişiklik gösterir.  Daha az kişiyseniz ve özel binek araç modellerinden isterseniz 150 TL ile 200 TL arasında görmeniz mümkün. Her bütçeye uygun transfer seçeneklerimiz mevcuttur. Eğer siz de bu hizmetten yararlanmak isterseniz firmamızdan destek alabilirsiniz.
 

WhatsApp Hemen Ara