Dalaman Havalimanı İzmir Transfer

Dalaman Havalimanı İzmir Transfer
 
İzmir, Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biridir. Bu sebeple tatil için sıklıkla tercih edilmektedir. Arabayla uzun yolculuk yapmak istenmemesi de bir tatilin en doğal getirilerindendir. Bu sebeple özellikle havalimanından yapılacak olan özel araç yolculuklarına ihtiyaç duyulur. 
 
 En Konforlu Yolculuklar için Doğru Adres
 
 Sevenandstar tüm yasal gerekliliklere sahip olan bir şirkettir. Randevu sistemiyle çalışmaktadır, bu sebeple istenilen zaman diliminde uygun araçlarla yolculuk etmek mümkündür. Uçak yolculuklarından sonra, Dalaman Havalimanı İzmir transfer hattında sıklıkla tercih edilmektedir. 
 
 Tek yön veya gidiş geliş seçenekleri bulunan Sevenandstar, müşterilerini havalimanında özel olarak karşılamaktadır. Yolculuklar takip edildiği için geç kalmalar ve bekleme gibi olumsuz olaylar yaşanmamaktadır. Deneyimli, güleryüzlü, alanında yetenekli olan şoförler sayesinde Dalaman transfer için en doğru adrestir.
 
 Her Zaman Tam Vaktinde
 
 Planlanmış yolculukların tamamında müşterilerin nerede ve ne zaman olmak istedikleri daima ön planda tutulmuştur. Yalnızca Mercedes Vito ve Sprinter araç kullanımı sayesinde Dalaman transfer için hızlı, güvenli ve tam vaktinde yolculuk yapılması sağlanır. Hem şehir içi hem de şehirdışı hizmetleri sayesinde özellikle tatil ve iş yolculuklarının vazgeçilmezi Sevenandstar olmaktadır.
 
 Dalaman Havalimanı İzmir Transfer yolculuğunda araçlarda müşterilerin isteklerine bağlı olarak değişiklikler yapılmaktadır. Yiyecek ve içecek servisi, çocuklar için koltuk, müzik gibi seçenekler farklılık gösterebilir. Kaliteli yolculukların doğru adresi olan Sevenandstar, müşterilerinden aldığı memnuniyetle birlikte İzmir, Antalya, Aydın, İstanbul ve Muğla'da hizmet vermektedir.
 
 
Dalaman Havalimanı İzmir Transfer Neyi Kapsar?
 
Dalaman Havalimanı İzmir Transfer müşterilerimize özel araçlarla konforlu bir şekilde istedikleri alana götürmekteyiz. Transfer işlemini yolculuk yapmadan önce firmamız tarafından bilgilendirildiğinde daha siz uçaktan inmeden firmamız tarafından gönderilen vip araçlarımızla sizi beklemekteyiz. İstediğiniz yere konforlu bir şekilde gidebiliyorsunuz. 
 
Araçlarımız birinci sınıf hizmet verir. Aracın içinde yiyecek ve içeceklerde bulunur. Hem atıştırmalıkları yerken bir yandan da sürüş keyfini yaşarsınız. Bir lokasyondan başka lokasyonada götürme imkânımız vardır. İstediğiniz saatlerde araçlar kapınızda bekleyecektir. Güvenilir birinci sınıf araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Ayrıca isterseniz de İzmir’in eşsiz güzellikleriyle de buluşturma imkânı sunuyoruz.
 
Transfer Özellikleri Nelerdir?
 
Dalaman Havalimanı İzmir Transfer müşteri odaklı hizmet vermektedir. 7/24 online olarak çalışır. Rezervasyon yapabilirsiniz. Hangi belde de olursanız olun siz gelmeden transfer araçlarıyla beraber şoförler kapıda bekler. Bazı sebeplerden dolayı gecikmeli havaalanına varacaksanız ücretsiz olarak araçlarımız kapıda beklemekte. Konfor ve rahatlık sunar. İstediğiniz yere siz yorulmadan gidebiliyorsunuz.  İster kredi ister nakit ödeme seçenekleri de mevcut. İnternet üzerinden ödeme yapamadığınız durumlarda araç içinde gerçekleştirme imkânı sunuyor.
 
Transfer işlemleri taksiden bir farkı yoktur. Hatta fazlası vardır. Kaç kişi olursanız olun bir kişi ücreti gibi ödüyorsunuz. Kilometre sınırı yoktur. Ekstra ücret talepleri olmaz. Ayrıca çocuklarınız içinde özel çocuk koltuklarda mevcuttur. Özel 7/24 hizmet verecek şoförlerde mevcuttur. Resmi firma olduğumuzdan ayrıca araçlar bakımlı ve güvenilirdir. 
 
Transfer Fiyatları
 
Dalaman Havalimanı İzmir Transfer siz inmeden kapınızda birinci sınıf lüks araçlarla beklemektedir. Kaç kişi olursanız olun aileniz ile rahat seyahat imkânı sunulur. Araçlarımız aile sayısına göre değişkenlik gösterebilir. Kalabalık aileler için daha geniş araçlarımızda mevcuttur. İsteğe göre transfer araçlarında daha özel araçlar isteyebilirsiniz. Kaç gün kullanılacağı, ne kadar yol gidileceğine ve kullanılacak araç türüne göre değişkenlik gösterebilir. 
 
Her bütçeye uygun araçlarımızda mevcuttur. Müşterilerimizin bütçesini düşünerek daha uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Ayrıca araç fiyatlarını da web sitemizden görmeniz mümkündür. Lüks vip araç isterseniz de beklenenden daha da yüksek olabilir. Üst düzey yöneticiler, yerli yabancı turist devlet memurları, iş adamları gibi birçok kişiye özel araçlarımızla hizmet vermekteyiz.
 
Neden Biz?
 
Dalaman Havalimanı İzmir Transfer firması olarak daha üstün hizmet sunmaktayız. Siz gelmeden özel şoförlerimizle 20 dakika öncesinden beklemekteyiz. Şoförlerimizin hepsi özel sertifikalıdır. Şoförlerimizin olası durumlarda ani atik davranabilmesi olası kazaların önüne geçer. Daha fazla konfor sunmaktayız. Müşterinin memnun olamadığı hizmetleri göz önünde bulundurarak daha da iyi olmayı hedeflemekteyiz. Araçlarımızı siz gelmeden önce özel dezenfekte ekiplerimizle en ince ayrıntısına kadar temizlemekteyiz. 
 
Özellikle Covid-19 salgın hastalığına sebep olacak tüm etkenleri minimuma indirmekteyiz. Böylelikle yolcularımız hijyenik ortamda daha rahat seyahat edebiliyorlar. İstediğiniz yere en kısa sürede götürmekteyiz. İsteğe göre de çocuklarınız için oto koltuk hizmetimizde vardır. Eğer siz de bu hizmetten yaralanmak istiyorsanız profesyonel şoförlerimizle bu hizmeti vermekteyiz.
 
 
 
 

WhatsApp Hemen Ara