İzmir Havalimanı Transfer

İzmir Havalimanı Transfer
 
Sevenandstar Transfer firması olarak, İzmir bölgesinde her türlü yolcu transfer hizmetleri veriyoruz. İzmir havalimanı transfer hizmetlerimiz ile yerli ve yabancı tüm misafirleri havalimanında karşılıyor, varış noktasına ulaştırıyoruz. Hizmetlerimizi, tecrübeli sürücü ve geniş filo seçeneklerimiz ile sunuyoruz. Kusursuz transfer hizmetlerinin sunulduğu güvenli transfer hizmetlerinin verildiği en iyi şirket olarak firmamız ilk sırada geliyor. Ülkemize gelen misafirler, havalimanına indikten sonra elemanlarımız tarafından güvenli yolculuk yaptırılıyor.
 
Transfer Hizmetleri
 
Uzun yıllar sektörde hizmet vermemiz bizlere büyük bir tecrübe kazandırmıştır. İzmir havalimanı transferi hizmetlerimizden faydalanarak, İl dışından geldiğinizde sizleri trafik sorunu yaşamadan evinize ulaştırıyoruz. Transfer hizmetlerimiz ile sadece havalimanından değil farklı noktalardan havalimanına da yolcu taşıyoruz. Firmamız, çağrı merkezini arayarak, istediğiniz zaman transfer hizmeti alabilirsiniz. Daha çok yabancı turist gruplara vip transfer hizmeti veriyoruz. Uçak ile İzmir’e gelen, gruplara özel taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Firmamız, binek oto ve diğer büyük araçlarla hizmet vermektedir.
 
Online Hizmet
 
Sevenandstar.com sitemiz üzerinden online işlemler yaparak transfer rezervasyonu yapabilir ve hizmet satın alabilirsiniz. Sitemize üyelik oluşturabilir, istediğiniz tarih aralıklarında hizmetlerimizden faydalanarak, konforlu ulaşımlar yapabilirsiniz. 
 
Online işlemler yapabilmek için;
 
Üyelik oluşturmak
Kendi kişisel bilgilerinizi girmeniz
Transfer hizmeti alacağınız tarih ve saati belirtmek
Havalimanından gideceğiniz adresi seçmeniz
Ücret tarifesine göre ödeme işlemlerini yapmanız gerekiyor.
Online olarak kayıt ve ödeme işlemlerinizi yaptığınızda, seçtiğiniz aracımız, sürücüsü ile birlikte havalimanında sizi bekliyor olacaktır.
 
Konforlu Yolculuk
 
Sevenandstar transfer olarak, hizmetlerimizde tüm müşterilerimize yapacakları yolculuklarda güven ve konforu yaşatabilmektir. Konfor ve güveni sağlayabilmek için yeni model araçları kullanıyoruz. Grup organizasyonları için özel vip araçlarımız bulunmaktadır. vip araçlarımızın tasarımları özeldir ve üst seviyede konfor yaşanmasını sağlıyoruz. Bebekli yolcularımız için araçlarımızda bebek koltuklarını bulunduruyoruz. Rezervasyon oluştururken, bebeğinizin olduğunu belirtmeniz yeterlidir. Araç seçimlerinde sizlerden yolcu sayısını ve yaş gruplarını özel hizmetlerimiz için istiyoruz.
 
Vip Transfer
 
İzmir havalimanı transfer hizmet türlerimizden birisi lüks araçlarımızla sunduğumuz vip transfer hizmetidir. Yolcu sayısına göre minibüs veya binek otomobil türünde seçim yaparak en konforlu transfer hizmetini alabilirsiniz. Grup halinde yolculuk ya da aile bireyleriyle birlikte yapılan seyahatlerde, istediğiniz noktaya ulaşımlarda vip transfer hizmetlerimiz hem ekonomik hem de daha konforlu olacaktır. 
 
Vip transfer hizmetlerimizde;
 
Mercedes vito
Mercedes sprinter
Volkswagen crafter
Volkswagen caravelle
Tipi en güvenilir ve konforlu araçlarımızı kullanıyoruz. Araç içi tasarımlarını özel olarak yapıyor ve yolcuların rahat etmelerini sağlıyoruz.
 
Vip Transfer Hizmetlerinin Tercih Edilmesi
 
Firmamızdan, çeşitli davet ve organizasyonlar için vip transfer hizmetleri talep edilmektedir. Organizasyon sahipleri, misafirlerinin ulaşımlarını rahat ve konforlu yapabilmeleri için firmamız ile iletişime geçiyor hizmet taleplerini oluşturuyorlar. Kalabalık grupların taşınması için vip transfer hizmetlerimiz yüksek ücretli gibi görünse de toplamda daha uygun fiyata gelmektedir. Vip transferi araçlarımız ile yapacağınız yolculuklar sırasında, kendinizi evinizdeki gibi rahat hissedeceksiniz. Müşterilerimiz aldıkları hizmetler sayesinde daha rahat yolculuklar yapabilmektedir.
 
Sevenandstar Transfer Fiyatları
 
Sevenandstar transfer firması olarak, hizmetlerimizi güler yüzle elemanlarımız ve yeni model araçlarımız ile uygun fiyatlarla sunuyoruz. Sevenandstar.com sitemizi inceleyerek, tüm araç türlerimizi ve verilen hizmetlerin fiyatlarını görebilirsiniz. İzmir seyahatlerinizde, sizleri havalimanından alıyor istediğiniz yere ya da bulunduğunuz yerden havalimanına ulaştırıyoruz. Tüm transfer hizmetlerimiz için personellerimiz gerekli eğitimlerini almakta ve güvenli hizmet sunulmasını sağlamaktadır. Güvenli ve konforlu transfer hizmetleri için ücretten daha çok hizmet kalitesine önem vermelisiniz. Aradığınız kaliteyi Sevenandstar transfer firmamızda bulabilir, firmamızdan her türlü bilgiyi talep edrebilirsiniz.
 
 

WhatsApp Hemen Ara