Fetihe Transfer

Fetihe Transfer
 
Ölüdenizi ve yamaç paraşütü ile ünlü olan Fethiye her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin uğrak yeridir. Sevenandstar transfer firması olarak Dalaman havalimanı transfer hizmetlerimizden faydalanarak, Fethiye’deki otelinize rahatlıkla gidebilirsiniz. Fethiye transfer hizmetlerimiz müşteri talebine göre tek ya da çift yönlü olarak veriliyor. Dalaman Havalimanına 50 km uzaklıkta bulunduğu için aileler daha çok vip transfer hizmetlerimizi seçiyorlar. Tüm transfer hizmetlerimizi lüks araçlarımız ile sunmaya çalışarak, müşterilerimize konforlu yolculuk hizmeti vermeyi hedefliyoruz.
 
Sevenandstar Transfer Hizmetleri
 
Fetihe transferi hizmetleri, sektörün öncüsü olan Sevenandstar transfer tarafından sunulmaktadır. Firmamız bünyesinde görev yapan tüm çalışanlarımız uzun yıllar sektörde çalışmış, belirli bir tecrübeye sahip eğitimli elemanlardan oluşmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan araçlarımızın tamamının yeni ve lüks olması hizmet kalitemizi artırmaktadır. Sevenandstar.com kurumsal internet sitemizde, firmamız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi veriyoruz. 
 
Firmamızdan talep edebileceğiniz hizmet türleri şunlardır;
Otele transfer
Havalimanı transfer
Kişiye özel transfer
Tek yön
Gidiş-dönüş
Özel organizasyon transfer hizmeti
 
Fethiye ziyaretlerinizde, havalimanı ile oteliniz arasında sürecek olan yaklaşık bir saatlik yolculuğunuzu hiç beklemeden ve güvenli yapabilmek için Sevenandstar transfer firmamızı önceden arayarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
 
Avantajlı Hizmetlerimiz
 
Sevenandstar transfer firmamız, sektörde güvenilir hizmetler verdiği için rezervasyon yaptıran tüm müşterilerine avantajlı yolculuk imkanları sunuyor. Hizmetler için rezervasyon yaparken, dalaman havalimanına iniş tarih ve saatini, gidilecek otel adresini, yolcu sayısını, yolcular arasında çocuk olup olmadığını, hizmetin tek yönlümü yoksa çift yönlümü olduğunu belirtmelisiniz. Bu seçenekler bazı avantajlar sağlayacaktır.
 
Erken rezervasyon yaparak %10 indirim kazanma
Araç filomuzdaki en iyi araçları seçme
Havalimanında beklemeden yola çıkma
Çocuklar için özle koltuk ayarlama
Firmamız bunlara benzer birçok avantajı sunarak, hem karlı hem de konforlu yolculuklar yapmanızı sağlıyor.
 
Vip Transfer Yolculuğu
 
Fethiye’ye gelişiniz ve gidişiniz için firmamız ile görüşerek, vip transfer hizmeti alabilirsiniz. Vip transfer hizmetlerimizde, özel hazırlamış, minibüs modeli araçlarımızı kullanıyoruz. Yolculuk esnasında rahat edebilmeniz, araç yolcu koltuklarını özel hazırlıyor, araç içeresini daha geniş tutuyoruz. Vip transfer araçlarımızda yolculara özel içecek dolabı, televizyon gibi hizmetler bulunmaktadır. Araçlarımız kaskoludur ve yolcu koltuğu sigortası yaptırılmıştır. Konfor ile birlikte her türlü güvenlik önlemleri düşünülmüştür.
 
Dalaman Havalimanından Transfer
 
Fetihe transfer Dalaman havalimanından yapılmaktadır. Firmamız, müşterilerimizi istedikleri yerden alıyor ve belirtilen adrese götürüyor. Yolculuklarını uçakla yapanlar, Fethiye’ye en yakın havalimanı olan Dalaman’a indiklerinde, talep ettikleri hizmet için planlanan araçlarımızla kendilerini bekliyor olacağız. Dalaman havalimanı için firmamız ile iletişime geçerek, istediğiniz transfer araçlarımı personelleri ile birlikte talep edebilirsiniz. Fethiye’ye geliş ve Fethiye’den dönüşlerinizde, konforlu transfer hizmetlerimiz ile sizlere keyifli günler yaşatıyoruz.
 
Hizmet Seçenekleri
 
Firmamızdan transfer rezervasyonu yaparken hizmet türünü seçerek, daha uygun seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan hizmet seçenekleri, tek yön transferi, gidiş dönüş transferi, kişiye özel transfer, kalabalık gruplara özel transfer, vip transferi hizmetlerden oluşuyor. Sevenandstar transfer olarak, hizmetlerimiz sektörün belirlemiş olduğu yasal kurallara göre veriyoruz. Araçlarımız tüm trafik ve özel sigortaları, kaskoları yapılmıştır. Bakımlı ve temiz arabalarımız ile güvenli hizmet sunuyoruz.
 
Erken Rezervasyon İndirimi
 
Tatilinizi Fethiye’de geçirmeye karar verdiğinizde ve tatil tarihinizi belirlediğinizde, firmamızdan transfer hizmetleri için erken rezervasyon yapabilirsiniz. Yapacağınız erken rezervasyon ile tüm ücret tarifelerinde %10 indirim alırsınız. Ödemelerinizi indirimli olarak yaparak, hizmetlerimizden ucuza faydalanmış olursunuz. Transfer hizmetlerimizden hangisini seçerseniz seçin tüm hizmetler için erken rezervasyon indirimi yapılmaktadır. Sevenandstar.com sitemiz üzerinden online ödeme yaparak rezervasyonunuzu oluşturabiliyorsunuz. 
 

WhatsApp Hemen Ara