Göcek Transfer

Göcek Transfer
 
Transfer hizmeti tüm dünya da yaygın olarak kullanılan rahat ve konforlu bir hizmet sunar. Kişiye özel verilen transfer hizmetlerinde nereden nereye gideceğiniz önemlidir. Kiralanan araç, ulaşım mesafesi, konforlu bir hizmet için sizlere sunulan hizmettir. Firmamız bu alanda en iyi hizmetleri her zaman müşterilerine sunmaktadır. 
 
Göcek Transfer hizmetleri alımlarınız da oldukça basit olan prosedürleri uygulayarak kısa sürede rezervasyonunuzu da tamamlamış olursunuz. Ancak her transfer firmasına güvenip de hizmet almak doğru olmayabilir. Bu noktada bizler devreye girerek yıllardır vermiş olduğumuz hizmeti ön plana çıkartmış oluyoruz.
 
Hizmet Alımı
 
Transfer hizmeti için alımlarınız da bu konuda sizlere hizmet veren birçok firma karşınıza çıkacaktır. Ancak bu alanda önemli olan alacağınız hizmeti sizi memnun etmedir. Bizim çalışma prensiplerimiz tamamen müşteri odaklıdır. Müşterilerden gelen yorumlara göre kendimizi her zaman bir adım öne çıkarmaktayız. Hizmetimiz alırken canlı müşteri temsilcilerimize her türlü konuyu danışabilirsiniz.
 
- Araçlarımızın bakımları her zaman düzenli olarak yapılmaktadır.
- Bakımsız ve eski araçlarla karşılaşmanız mümkün değildir.
- Müşteri destek ekibimiz de sizlere bu alanda hizmet verecektir.
- Bünyemizde çalışan şoförlerimiz gerekli eğitimleri almış ve müşterilerle konuşurken gerekli özeni gösteren kişilerdir.
 
Göcek transfer firması olarak bu konuda her zaman dikkatli bir şekilde davranıyoruz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman gerekli yorumları bizlere yaparak her zaman daha ileriye gitmemize yardımcı olabilirsiniz.
 
Rezervasyon İşlemeleri
 
Müşterilerimiz rezervasyon yaptıracağı zaman genellik telefon ile arayarak yaptırmayı tercih eder. Ancak rezervasyon işlemlerinizi sizler de online olarak yaptırabilirsiniz. Online hizmetimiz de çok fazla tercih edilir. Online olarak yapılan işlemler de kısa bir vakit ayırarak işlemlerinizi halledebilirsiniz. 
 
Rezervasyon sırasında;
 
- Sitemiz üzerinden kendi bilgilerinizle üyelik açmanız gerekir.
- Ulaşım hizmeti alacağınız tarih ve saat aralığı önemlidir.
- Hangi konum üzerinde hizmet almak istediğinizi belirtmeniz gerekir.
İstenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde girmeniz dahilinde rezervasyon işlemleriniz de yapılmış olacaktır.
 
Onaylanma Süreci
 
Rezervasyon işlemlerinizi yaptıktan sonra tarafınıza kısa mesaj veya mail yoluyla onaylandığına dair bilgi gelecektir. Ödeme işlemi yapıldıktan sonra genelde rezervasyon onaylanmış olur. Ödemelerinizi online olarak sistemimizden yapmanız mümkün. İşleminiz onaylandıktan sonra size hizmet verecek olan araç ve plaka bilgisi de paylaşılacaktır. Eğer araç tercihinde bulunmadıysanız sistem size otomatik olarak araç paylaşımında bulunacaktır. Ancak araç seçimi yapmak isterseniz bunu rezervasyon işlemi sırasında yapmanız da fayda var.
 
VIP Hizmet
 
Göcek transfer olarak VIP hizmeti alan birçok müşterimiz bulunmaktadır. VIP hizmet de her türlü araçları seçmeniz de mümkün olacaktır. Araçlarımızın her birinde konfor ve güvenlik için gerekli hizmetler verilmektedir. Özellikle araçlar da güvenliğin sağlanması bizim için çok önemlidir. 7/24 kameralarla izlenmesi sayesinde müşterilerimiz de kendini daha güvende hissedecektir. VIP hizmet normal transfer hizmetine göre daha pahalı olabiliyor. Ancak bunu her müşterimiz genellikle tercih etmez. Rezervasyon işlemlerinizi eğer yazın yaptıracaksanız mutlaka birkaç hafta öncesinden yaptırmak gerekir. Yoğunluk çok fazla olduğu için araç bulma konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
 
Güvenli Hizmetin Adresi
 
Araçlarımız da bulunan her türlü ikramlıklarımız sizler için yenilenmektedir. Sadece yetişkin yolcularımız değil aynı zaman bebek yolcularımız içinde her şey ayrı ayrı tasarlanmıştır. Göcek transfer sadece kendi bölgesine değil diğer bölgelere de güvenli bir şekilde hizmet veren transfer firmasıdır. Bunun için tek yapmanız gereken firmamızla irtibata geçerek işlemlerinizi yapmanız olacaktır. Bu konuda bir sorun yaşamanız halinde canlı müşteri destek ekibimiz sizlere her zaman yardımcı olacaktır.
 

WhatsApp Hemen Ara