İstanbul Airport Transfer

İstanbul Airport Transfer
 
İstanbul Airport yeni yapıldığı ve konumu nedeniyle şehir merkezine ulaşım zaman almakta ve zahmetli olmaktadır. İnsanları bu zahmetten kurtarmak için Sevenandstar transfer firması olarak en iyi hizmetlerimizi sunuyoruz. İstanbul Airport transfer hizmetleri sunan firmamız, yerli ve yabancı tüm yolculara hizmet vermektedir. Hizmet alabilmek için çağrı merkezi numaralarımız üzerinden firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz aracı seçebilir ve havalimanından istediğiniz yere, otelinize ya da farklı yerlere konforlu ulaşımı sağlayabilirsiniz.
 
Hizmetlerimiz
 
İstanbul Airport transferi işlemlerimizde, farklı araç türlerimiz ile tüm hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli sürücülerimiz ile güvenli seyahat hizmetleri sunarken, yurtdışından gelen yabancı misafirlerimiz için talep edilmesi durumunda tercüman hizmeti de veriyoruz. Sevenandstar transfer firması olarak, transfer hizmetlerimizi, havalimanı ile varış noktası ve bulunulan nokta ile havalimanı arasında tek ya da çift yönlü olarak veriyoruz. Hizmet talebinizi oluştururken, hizmet türünü seçebiliyorsunuz. Müşterilerimizin belirlediği tarih ve saatlere göre en iyi araçlarımızı şoförleri ile birlikte hazırlıyor, istenilen yerde olmasını sağlıyoruz.
 
Online Hizmet
 
Müşterilerimize daha kolay ve kaliteli hizmetler verebilmek için Sevenandstar.com sitemiz üzerinden hizmetlerimiz hakkında bilgi veriyor, rezervasyon yapılmasını sağlıyoruz. İnternet sitemiz ana sayfasında, uygun araç bulun bölümünde, transfer edeceğiniz yeri seçerek, hizmet talebinde bulunabiliyorsunuz.
Sitemize giriş yapmak
Uygun araç bulun bölümünü seçmek
Sizi nereden alalım
Sizi nereye bırakalım,
Tek yön
Gidiş dönüş
Çocuk, bebek sayısı
Bu bölümde veri girişi yaptıktan sonra alt tarafta rezervasyon butonu açılacaktır ve bu butonu seçerek hizmet talebinizi oluşturmuş oluyorsunuz.
 
Güvenli ve Hızlı Transfer
 
Sevenandstar transfer olarak hizmet bölgemiz olan İstanbul’da havalimanı ile şehir merkezi ve şehir merkezi ile havalimanı arasında, hem hızlı hem güvenli transfer hizmeti veriyoruz. Hızlı transfer hizmetlerimizi, İstanbul şehir merkezini çok iyi bilen sürücülerimiz ile veriyoruz. Trafik durumuna göre alternatif yolları kullanabilen sürücülerimiz istediğiniz yere istediğiniz zamanda sizleri ulaştıracaktır. Güvenli hizmetleri sunabilmek için araç kasko ve sigortaları ile deneyimli personelleri kullanıyoruz. Sektördeki deneyimimiz tüm hizmetlerimizde güven sağlıyor.
 
Araç Filomuz
 
İstanbul Airport transfer hizmetleri için firmamız geniş bir filo kapasitesine sahiptir. Araç filomuzu oluştururken, müşterilerimizden gelen talepleri göz önünde bulunduruyoruz. En iyi markaların en iyi modellerine yer vererek konforu sağlamaya çalışıyoruz. 
Filomuzda yer alan araç sınıfları şunladır;
Binek otomobiller
Vip minibüsler
Özel tasarımlı otobüsler
Filomuzu sürekli güncelliyor ve sürekli modellerin yenilenmesini sağlıyoruz. Bakımlı ve son model araçlarımız ile güven ve konforu birlikte sunuyoruz.
 
Konfor İçin Vip Transfer
 
Lüks ve konfora düşkün olanlar, tüm ulaşım işlemleri için firmamızdan vip transfer hizmeti talep edebilir. Çeşitli nedenlerle İstanbul Airport’a gelenler, şehir merkezinde istedikleri yere zamanında ulaşmak ve yolculuklarını konforlu geçirmek isteyenler firmamız ile hemen iletişime geçebilirler. Yolcu sayısına göre farklı tasarımlara sahip vip araçlarımız ile konforlu hizmetler sunuyoruz. İstek tek yolcu, ister aile isterse arkadaş grupları için vip transfer hizmetlerimizi gidilecek yer mesafesine göre uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.
 
Neden Biz
 
Yolcu transfer işlemlerinde, güven, konfor, hız ve kaliteyi birlikte sunuyoruz. Sevenandstar transfer olarak tüm hizmet bölgelerimizde, müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için tercih edilen bir firma oluyoruz. Tüm personelimizin güler yüzlü hizmetleri ile müşteriye önem vermesi ve tüm taleplerine en iyi çözümlerin sunulması firmamızı sektörde önemli bir konuma getirmektedir. İstanbul Airport ulaşım hizmetlerimizde kullandığımız araçların konforu müşterilerimizi memnun etmektedir. Yolcularımıza sunduğumuz ek hizmetlerimiz farklılığınızı göstermektedir. İnternet sitemiz üzerinde en iyi bilgilendirmeyi yapıyoruz.
 
 

WhatsApp Hemen Ara