İstanbul Vip Transfer

İstanbul Vip Transfer
 
Firmamız, İstanbul havalimanında faaliyet göstermekte ve şehrin her bölgesine transfer hizmetleri veriyoruz. İstanbul vip transfer hizmetleri için firmamız tercih edilmektedir. İstanbul trafiğinin yoğunluğu herkes bilinmektedir. Havalimanına gelindikten sonra gidilecek olan yer ulaşım zor olacaktır. İstanbul’da konforlu bir yolculuk yapmak isteyenler lüks araçlarımız ile sunduğumuz vip transfer hizmetlerimizden faydalanabilirler. Firmamız, İstanbul trafiğini sizlere avantaja çevirecek ve gitmek istediğiniz yere hızlı ve daha güvenli ulaşmanızı sağlayacaktır.
 
Huzurlu Yolculuk
 
İstanbul vip transferi alanında faaliyet gösteren bir firma olarak huzurlu yolculuk için başlangıcı iyi seçmenizi tavsiye ediyoruz. Huzurlu yolculuklara, lüks araçlarımız ve deneyimli sürücülerimiz ile başlayabilirsiniz. Bu hizmetlerimizden faydalanabilmek için firma çağrı merkezi numaralarımızı arayarak, bizlere ulaşmanız ve taleplerinizi iletmeniz yeterlidir. Havalimanına geldiğiniz anda sizleri karşılıyor, İstanbul içerisinde gideceğinizi belirttiğiniz yere sizleri vip araçlarımız ile konforlu yolculuk imkanları sunarak ulaştırıyoruz. İstanbul içerisinde, ulaşımlarını vip transfer araçlarımız ile yapmak isteyenler istedikleri zaman bizlerden hizmet alabiliyorlar.
 
Randevu Seçenekleri
 
İstanbul hizmet bölgelerimizin ilk sırasında yer almaktadır. Yolcu transferi alanında her türlü hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz için randevu oluşturmanız ve hizmet başlangıç noktası ile bitiş noktasını belirtmeniz gerekiyor. Gidilecek olan mesafeye göre fiyatlandırma yapıldığı için alınacak hizmetin bedelini hesaplamak için bu bilgileri istiyoruz. 
 
Hizmet randevusu oluştururken şu seçeneklere göre belirleme yapabilirsiniz;
Bireysel olarak transfer hizmeti
Kurumsal olarak transfer hizmeti
Toplu olarak transfer hizmeti
Bu seçenekler ile vip transfer hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Yolcu nakil ihtiyaçları için yolcu sayısına göre araç seçenekleri sunuyoruz. Hizmetlerimizde sınırlama oluşturmamak için vip transfer hizmetlerimiz için araç seçeneklerimizi geniş tutuyoruz.
 
Randevu Almak
 
Sevenandstar transfer akıllı randevu sistemiz, bizlere ulaşımı kolaylaştırmakta ve daha kolay randevu alınmasını sağlamaktadır. Randevu oluşturmak istediğinizde, bir takım bilgileri vermeniz gerekiyor. Bu bilgiler arasında, bulunduğunuz yer, gideceğiniz yerin adresi, ne zaman gitmek istediğiniz gibi bilgiler yer alıyor. Hizmetlerimiz için randevu oluştururken, tek yön ya da gidiş dönüş olarak belirtmeniz gerekiyor. Araç seçimi yaptıktan sonra ücret hesaplanmasını yapabilirsiniz. Büyük araç seçimi yaptığınızda, beraberinizde araç kapasitesine göre yolcu bulundurabilirsiniz.
 
Vip Araç Filomuz
 
İstanbul vip transfer hizmetlerimiz ile yerli ve yabancı tüm müşterilerimize konforlu ulaşım imkanları sunuyoruz. Hizmetlerimizde istenilen kalitenin yakalanabilmesi için araç filomuzu geniş tutuyor ve müşterilerimizin seçim yapmasını kolaylaştırıyoruz. Vip hizmetler için minibüs ve otobüs türü araçlar yolcu sayısına göre tercih edilmektedir.
 
Volkswagen caravelle
Mercedes sprinter
Volkswagen transporter
Mercedes vito
Volkswagen crafter
Vip hizmetlerimiz için bu araçlarımızın konforunu özel olarak ayarlıyor ve tasarlıyoruz.
 
İstanbul Hizmetlerimiz
 
İstanbul hizmet bölgemizde, şehir içi ve yakın bölge şehir dışı ulaşım hizmetlerini sağlıyoruz. İstanbul’da sürekli organizasyonlar düzenlendiği için yurtdışından gelen misafirleri, vip araçlarımız ile alıyor ve organizasyon yerine kadar konforlu yolculuk yapmalarını sağlıyoruz. Özel şirket organizasyonları, sportif faaliyetler, fuar ve seminerler gibi etkinlikler için İstanbul’a gelen yabancılar, trafik sorunu yaşamamak için firmamızı tercih ediyor ve transfer seçeneklerimizden faydalanıyorlar. Firmamız, kaliteli araçlar, deneyimli sürücü ve tercüman elemanlar bulunduruyor.
 
Sevenandstar Transfer’in Tercih Edilmesi
 
İstanbul havalimanında en güvenilir transfer hizmetleri sunduğumuz için sektörümüzde tercih edilen bir firma olma şansını yakalamış bulunuyoruz. Sevenandstar transfer hizmetlerini tercih ettiğinizde, tüm yolculuğunuzu, en güvenilir ve konforlu araçlar ile deneyimli sürücüler sayesinde hızlı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Araç filomuzun geniş ve yeni araçlardan oluşması, vip transfer hizmetlerimizin bulunması yerli ve yabancı müşterilerimiz tarafından tercih edilmemizi sağlıyor. Transfer hizmetlerimizde memnuniyet önceliğimiz olmuştur.
 
 

WhatsApp Hemen Ara