İstanbul Bodrum Transfer

İstanbul Bodrum Transfer
 
Sevenandstar firması olarak, sizler için İstanbul semtleri içerisinde özel olarak havalimanı arasında profesyonel bir transfer hizmeti sunuyoruz. Bunun içinde İstanbul Bodrum Transfer ağımızda da yine sizlerin beklentilerine uygun çalışma prensiplerini izlememizle beraber, doğru bir müşteri memnuiyeti esaslarını da takip etmekteyiz.
 
İstanbul Bodrum Transfer Hizmetlerimizde Sizlere Özel Hizmet
 
Firmamızın ulaşım ağı gelişmiş olmakla beraber, her zaman teknolojiyle bütünleşen araçlarımız bulunur. Temel amacımız sizlere doğru yere ulaştırma gayreti olduğundan, hem sizi havalimanından alma hem de sizi istediğiniz adrese bırakma çalışmalarına kadar kapsamlı bir çalışmayı sürdürüyoruz. 
 
Özellikle de sizler için İstanbul Bodrum Transfer hizmetlerimizde; 
 
En iyi hazırlanan, bakımları tamamlanmış bir özel araç hizmeti
7 gün 24 saat boyunca takipte olan teknoloji ile bütünlenen araçlarımız
Doğru zamanda doğru saatte sizi karşılayan ekiplerimiz
Söz verdiğimiz prosedürleri tamamlama
Her zaman güler yüzlü olan personelimiz yer alır. 
 
Rezervasyon ve Geri Bildirim
 
Uçuş planınızı yaptıktan sonra İstanbul’a geleceğiniz zaman arası önemlidir. Bu yüzden en geç ortalama 24 saat içerisinde rezervasyon yaptırmanız, sürecin daha pozitif olarak ilerlemesini sağlayacaktır. 
 
Biz zaten sizler için;
 
Ulaşım ihtiyacınızı en iyi yöntemlerle çözmekte,
Sizleri bilgilendirme noktasında çaba göstermekte,
Fiyatları doğru değerlerde tutma,
Yeni Havalimanı ya da diğer havalimanları göre bir çalışma sistemi izlemekte
Olduğumuz için İstanbul Bodrum Transfer ya da diğer bölgelere olan transfer hizmetlerimizde gereken hassasiyeti sağlamaktayız.
 
Hizmetin Teferruatı
 
Sunduğumuz hizmet anlayışı ile sizlere hem zaman kazandıracağız. Hem de bütçenizde kara bir delik oluşmasını önleyeceğiz. Ekonomik bir seyahatin adresi olarak Sevenandstar, sizlere hizmet etmeyi bekliyor. VIP hizmetinden tutun da her türden istediğiniz bir hizmete varıncaya kadar, müşteri memnuniyetini esas alan yapısı ile sizlerin hizmetindeyiz.
 
Yolcu Karşılama
 
Firmamızı arayarak, vip transfer hizmeti talebinde bulunan müşterilerimizi İstanbul veya Bodrum havalimanı çıkışında karşılıyor ve şoförlü özel araçlarımız ile istediği yeri ulaştırıyoruz. İstanbul, Antalya, Muğla, İzmir hizmet bölgelerimizden birisidir ve tüm bölgelerimizde aynı kalitede hizmet vermeye çalışıyoruz. Yabancı misafirlerimizi karşılama yaparken, geldikleri ülkelerin kullandığı dile göre farklı yabancı dilleri bilen tercümanlarımız ile karşılıyor ve en iyi araçlarımızı kullanıyoruz. 
 
Firmamızdan talep eden misafirlerimiz karşılaşacağı hizmetler şunlardır;
 
Yolcu sayısına göre en uygun araç
Özel tasarlanmış konforlu araç
Deneyimli ve güler yüzlü şoför
Tercüman yardımı
Sigortalı ve güvenli ulaşım
Firmamız, tüm müşterilerimize talep ettikleri hizmetleri sunuyor ve konforlu yolculuklar yapılması sağlanıyor.
 
Transfer Hizmetlerimiz
 
Türkiye’nin birçok noktasında tatil, seyahat, iş gezisi veya özel davetlere katılmak misafirlerimize en kaliteli transfer olanağını sağlıyoruz. Sevenandstar olarak sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetin en uygun fiyatlarla sizlere ulaşmasını hedefliyoruz. Sunmuş olduğumuz transfer hizmetlerinde aksama yaşanmaması için uçuş veya seyahat planlarınızda meydana gelen değişim bilgilerini hızlı bir şekilde bizlere bildirmeniz kesintisiz hizmet sunmamız açısından oldukça önemlidir. 
 
Temel amacımız sizlere doğru yere ulaştırma gayreti olduğundan, hem sizi havalimanından alma hem de sizi istediğiniz adrese bırakma çalışmalarına kadar kapsamlı bir çalışmayı sürdürüyoruz. 
 
Misafirlerimizin zaman kaybını minimum seviyeye indirmek için uçuş saatine uygun transfer planlaması yapılarak konakladığınız noktadan havaalanına veya havaalanından konaklamak istediğiniz noktaya zamanında ulaşmanızı sağlıyoruz. . Transfer hizmetlerimize yurt içinden veya yurt dışından + 90 850 259 79 77 numaralı 7/24 online çağrı merkezlerimizden de güvenli bir şekilde rezervasyon yaptırarak ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 

WhatsApp Hemen Ara