İstanbul Transfer

İstanbul Transfer
 
Sevenandstar transfer firması olarak İstanbul’a gelen kişilerin istedikleri yere ulaşmasını sağlamak amacıyla İstanbul transfer hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin yaptırdıkları rezervasyonlara bağlı olarak saatinde alınacakları yere ulaşıyor ve rezervasyon sırasında belirttikleri adrese ulaşmalarını sağlıyoruz.
 
Konforlu Yolculuk İmkanı Sunuyoruz
 
Sevenandstar transfer firmamızı tercih eden müşterilerimize konforlu bir yolculuk imkanı sunuyoruz. Tam donanımlı olan araçlarımızda müşterilerimiz yolculuk sırasında sıkılmadan istedikleri yere gitme şansı elde ediyorlar. Kaskoları yapılmış ve sigortalı olan araçlarımızla hizmet veriyoruz. Araçlarımızın herhangi bir kazaya sebebiyet vermemeleri için bakımlarını zamanında yaptırıyoruz. Müşterilerimizin güvenliğini önemsediğimiz için yolculuk sırasında gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Transfer hizmetimizi tercih eden müşterilerimizin yanlarında çocukları bulunması sebebiyle çocuk koltuğu taleplerini de gerçekleştiriyoruz. Bu sayede çocuklar da rahat bir yolculuk geçiriyorlar.
 
Deneyimli Şoförlerimizle Transfer Hizmeti Veriyoruz
 
Sevenandstar transfer firması olarak transfer hizmetlerimizi bu konuda deneyim sahibi olan ve belgeleri tam olan şoförlerimizle gerçekleştiriyoruz. Deneyimli şoförlerimiz kişilerin istedikleri adrese sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlıyorlar. Ayrıca taşıma hizmeti sırasında tüm trafik kurallarına uyarak hizmet veriyorlar.
 
Tek Ve Kalabalık Gruplar Fark Etmeksizin Transfer Hizmeti Veriyoruz
 
Sevenandstar transfer firması olarak müşterilerimizin memnuniyetini esas alan transfer hizmeti veriyoruz. Bunun için müşterilerimiz tek kişi olduklarında da istedikleri yerlere götürülmelerini sağlıyoruz. Aynı şekilde kalabalık gruplar içinde uygun araçlarımızla sorunsuz taşıma sağlıyoruz. Sıkıntı yaşanmaması için müşterilerimizin rezervasyon sırasında grupta bulunan kişi sayısını doğru vermeleri gerekiyor. Bizler kişi sayısına uygun araçlarımızı ayarlayarak transferin rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.
 
İstanbul’un Farklı İlçelerine Transfer Hizmeti Veriyoruz
 
Firma olarak müşterilerimiz için tek adrese taşıma hizmeti vermiyoruz. Müşterilerimize Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası fark etmeksizin pek çok noktasına transfer hizmeti veriyoruz. 
 
Sevenandstar transfer firması olarak hizmet verdiğimiz transfer bölgelerinden bazıları şunlardır;
 
Sabiha Gökçen hava alanı transfer
Eyüp transfer
Beşiktaş transfer
Sultanahmet transfer
Pendik transfer
Beykoz transfer
Şile transfer
 
Bu ilçeler dışında pek çok yere müşterilerimizin taşınmasını sağlıyoruz. Örneğin İstanbul’a gelen müşterilerimizin farklı ilçelerde bulunan otellerine ulaştırılmalarını sağlıyoruz. Ayrıca toplantı amacıyla İstanbul’a gelen kişilerin toplantı adresine ulaşmasını sağlıyoruz. Transfer hizmetimizin sorunsuz gerçekleşmesi için müşterilerimizin gidecekleri yeri rezervasyon sırasında belirtmelerini istiyoruz. Bu sayede transfer araçlarımız belirlenen saatte adrese gelerek taşıma işleminin gerçekleşmesini sorunsuz gerçekleştirebiliyorlar.
 
İstanbul’un Tarihi Ve Turistik Yerlerine Transfer Hizmeti
 
Sevenandstar transfer firması olarak İstanbul’a gezi amacıyla gelen müşterilerimiz için de transfer hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizi kaldıkları otel ya da evden alarak İstanbul’un tarihi ve turistik mekanlarına ulaştırıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz güzel bir İstanbul gezisi geçirebiliyorlar. Ayrıca gezi sırasında farklı yerlere gitmeleri söz konusu olduğunda da hizmet veriyoruz ve gezileri tamamlanıncaya kadar konforlu araçlarımızla yolculuk yapmalarını sağlıyoruz. 
 
Transfer hizmeti verdiğimiz İstanbul’un tarihi yerlerinden bazıları şunlardır;
 
Sultanahmet Meydanı
Miniatürk
Eyüp Sultan
Taksim
Kız Kulesi
Süleymaniye Cami
Kapalıçarşı
Çamlıca
 
İstanbul transfer hizmetimizi kullanan müşterilerimiz bu gibi mekanlara giderek gezme imkanı bulabiliyorlar. Transfer araçlarımız onları bırakıp gittiklerinde gezi bitiminde aramaları ya da önceden gidiş dönüş şeklinde anlaşmaları durumunda istedikleri saatte geri dönebiliyorlar.
 
Ekonomik Fiyatlarla Transfer Hizmeti Veriyoruz
 
Sevenandstar transfer firması olarak İstanbul transfer hizmetlerimizde müşterilerimizden uygun fiyatlar talep ediyoruz. Müşterilerimizin transfer sırasında ekstra hizmet talep etmeleri durumunda fiyata ekstra ücretleri ilave ediyoruz. Rakiplerimize göre daha uygun fiyata transfer hizmeti alan müşterilerimiz personellerimizin ilgisinden ve hizmetinden memnun kalarak sonraki dönemlerde de Sevenandstar transfer hizmetlerini tercih ediyorlar. Sizlerde İstanbul için transfer hizmetlerinden faydalanmak isterseniz firmamızla iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 
 
 
 

WhatsApp Hemen Ara