İzmir Vip Transfer

İzmir Vip Transfer
 
Vip transfer hizmetleri, özel olarak sunulan ve lüks yolculuk hizmetleri olarak bilinmektedir. Sevenandstar transfer firması olarak tüm hizmet bölgelerimizde vip transfer hizmetlerini deneyimli personellerimiz ile sunuyoruz. İzmir vip transfer hizmetlerimizi talep etmek isteyenler, firmamız iletişim bilgilerini kullanarak hizmet taleplerini oluşturabiliyorlar. Vip transfer hizmetlerimiz daha çok İzmir’de havalimanında yolcu karşılama ile başlamaktadır. Havalimanı yolcu çıkışında, misafirleri karşılıyor, eşyalarını taşıyor ve lüks araçlarımızı ile varış noktasına ulaşmalarını sağlıyoruz.
 
Vip Hizmetlerimiz
 
İzmir vip transferi hizmetlerimiz için sürücülerimizin tamamı özel seçilmiştir. Hizmet bölgesinin en iyi şekilde bilinmesi, yol durumları ve trafik analizlerinin yapılabilmesi, güvenli sürüş tekniklerinin kullanılması elemanlarımızda aranan özelliklerdir. Sevenandstar transfer firması olarak, vip transfer hizmetleri taleplerinde, gelen yolcular yabancı ise kaliteli hizmet verebilmek için tercümanda bulunduruyoruz. Misafirleri karşılama, yolculuk boyunca ihtiyaçlarını karşılanması gibi hizmetleri tercümanlarımız aracılığı ile sunuyoruz. Lüks araçlarımızın tamamının dizaynı özel olarak yapılmış ve araçlarımız her zaman sigortalı olarak hizmet vermektedir.
 
Randevu Oluşturma
 
İzmir bölgesine seyahat edecek olanlar, İzmir’de gidecekleri her yere konforlu bir yolculuk yapmak istiyorlarsa vip transfer hizmetlerimizden faydalanabilirler. Müşterilerimizin randevu oluşturabilmesi için çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir. İsteyenler web sitemizi ziyaret edebilir, hizmetlerimizi, araçlarımı inceledikten sonra online olarak randevu oluşturabilirler.
 
Nereden (karşılama yapılacak yer)
Nereye (gitmek istediğiniz yer)
Gidiş Dönüş
Tek yön
Hizmet tarihi ve saati
Çocuk sayısı
 
Randevu bölümünde bu bölümleri doldurarak, rezervasyonunuzu hemen yapabiliyorsunuz. Oluşturulan randevuları hemen planlama listesine alıyor ve talep edilen, araç türünü hizmete hazır duruma getiriyoruz.
 
Kaliteli Hizmet
 
Sevenandstar transfer olarak, tüm hizmetlerimizde kaliteye önem veriyoruz. Kaliteli hizmetleri sunabilmek için kullanılan tüm araç çeşitlerinin en iyi olmasına, personelin eğitimli ve deneyimli olmasına önem veriyoruz. Tüm personelimiz, sertifikalı ve güler yüzlü hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti hizmet kalitesi için önemlidir ve verdiğimiz hizmetlerimiz ile memnuniyeti %100 olarak sağlıyoruz. vip hizmetlerimizde kullandığımız araçların özel tasarımlı olması, sürücülerinin özel seçilmesi hizmet kalitemizi artıran etkenlerdendir.
 
Vip Araçlarımız
 
İzmir vip transfer seçeneklerinde, farklı araç türlerini sunduğumuz için müşterilerimiz tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Vip transfer en çok önem verdiğimiz hizmet türüdür ve araçlarımızın özel olarak hazırlanmasına özen gösteriyoruz. 
 
Vip transfer hizmetleri için filomuzda yer alan araçlar şunlardır;
 
Mercedes sprinter
Mercedes vito
Volkswagen transforter
Volkswagen crafter
Volkswagen caravelle
Minibüs sınıfı olan bu araçlarımızın tamamını vip hizmetler için özel olarak hazırlıyoruz.
 
Transfer Hizmetlerimiz
 
İzmir hizmet bölgemizdeki hizmetlerimizi şehir içi ve şehir dışı olarak sunuyoruz. Müşterilerimizin belirttikleri noktadan kendilerini alıyor ve randevu oluştururken belirttikleri adrese ulaştırıyoruz. İsteyen müşterilerimiz, araçlarımız ile seyahat ederken, adres değişikliği yapabiliyor ve gidilecek olan mesafeye göre kendilerine ücret seçeneklerimizi sunuyoruz. 
 
Birçok organizasyon için iki nokta arasında transfer hizmeti talep edildiği için kendilerine sunduğumuz fiyat tekliflerimiz daha uygun tarifeler olmaktadır. Sevenandstar transfer hizmetlerimiz, her zaman tecrübeli ve eğitimli personellerimiz tarafından sunulmaktadır. Tüm transfer işlemlerimizde güven, konfor ve kaliteye önem veriyoruz.
 
Sevenandstar Transfer İle Konforu Yaşamak
 
Sevenandstar transfer ile konforu yaşamak isteyenler zaman kaybetmeden, firmamızdan rezervasyon yapmalıdır. Bizlere ulaşarak, vip transfer araçlarımızı seçebilir ve sizi alacağımız nokta ile gitmek istediğiniz nokta arasındaki yolculuğunuzu en konforlu şekilde yapabilirsiniz. Yolcularımıza konforu yaşatabilmek için yeni, bakımlı ve modelli araçlarımızı kullanıyoruz. Bu araçlarımızın iç tasarımları özel olarak yapılarak, her türlü konfor ayrıntıları düşünülmüştür. Yolculuk sırasında, evde oturur gibi rahat bir şekilde konforlu yolculuk yapılmasını sağlıyoruz. 
 

WhatsApp Hemen Ara