İzmir Transfer

İzmir Transfer
 
Yolcu transfer sektöründe, Sevenandstar Transfer ismiyle hizmet vermeye başladık ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde hizmet veriyoruz. Transfer hizmetlerimiz sadece havalimanı, şehir merkezi arasında değildir. Müşterilerimizin talebine göre şehir içi, şehir dışı istenilen noktalara transfer hizmeti veriyoruz. İzmir transfer hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, çağrı merkezimizi ya da İzmir ofisimizi arayabilirler. Hizmet için rezervasyon yaparken verdiğiniz bilgilere göre düzenleme yapıyor ve personelimiz sizleri güler yüzle karşılamasını sağlıyoruz.
 
Sunduğumuz Hizmetlerimiz
 
İzmir transferi hizmetlerimizi sizlere güvenli olarak sunmaya ve memnuniyet oluşturmaya çalışıyoruz. İstediğiniz tarih ve saatte belirttiğiniz noktada sizi karşılıyor ve bagajlarınızı araca yerleştiriyoruz. Elemanlarımız araca biniş ve inişlerde kapınızı açacaktır. Güvenli yolculuk hizmeti için GPS ve kamera sistemleri ile araçlarımızın takibini yapıyoruz. Tüm yolculuk boyunca, yolcuların rahat etmesi sağlanır ve varış noktasına gelindiğinde, eşyalar araçtan indirilir ve güvenli sürüş tamamlanmış olur. Hizmetlerimizi sunarken, tüm müşterilerimize verdiğimizi hizmetlerimiz için ön bilgilendirme yapıyor ve araç seçenekleri ile fiyat uygulamalarını sunuyoruz.
 
Akıllı Randevu
 
Hizmetlerimizden istenildiği zaman faydalanılabilmesi için Sevenandstar.com sitemizde akıllı randevu oluşturma sistemimiz ile hizmet veriyoruz. Sitemize erişim yapan ve üyelik oluşturan herkes randevu oluşturarak, transfer hizmetlerimizden faydalanabilir. 
Akıllı randevu sistemi üzerinden oluşturulan randevularda belirtilen ayrıntılar şunlardır;
Çift yön
Tek yön
Hizmet tarihi ve saati
Yolcunun alınacak adresi
 
Bu bilgileri, internet sitemizde giriş yaparak hızlı bir şekilde randevu oluşturabiliyor ve hizmet alabiliyorsunuz. Sevenandstar transfer olarak, çeşitli organizasyonlarda misafirlerin iki nokta arasında taşınmasını özel araçlarımız ile gerçekleştiriyoruz.
 
Dikkat Ettiğimiz Hususlar
 
Sevenandstar transfer firması olarak, hizmetlerimizde başarılı olabilmek için nelere dikkat etmemiz gerektiğini biliyor ve ayrıntılara önem veriyoruz. Yolcu transferi işleri riskli ve ciddidir, uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Hizmetlerimizde dikkat ettiğimiz hususlar arasında, personelin güler yüzlü ve eğitimli olması, araçlarımızın bakımlı ve temiz olması önceliktir. Çalışanlarımızın tamamı hizmet bölümleri ile ilgili eğitimlerini tamamlamış ve sertifikalıdır. Araçlarımızın özel tasarımlı olmasına ve kaskolu olarak kullanılmasına ayrıca dikkat ediyoruz.
 
Filomuz
 
İzmir transfer hizmetlerinde, firmamızdan daha çok vip hizmetler talep edilmektedir. Randevu oluşturulurken, müşterilerimizden yolcular arasında bebek olup olmadığını soruyor ve güveli yolculuk için çocuk oto koltukları bulunduruyoruz. Tüm yolcularımızın rahatını düşünüyor ve zaman kazanmalarını sağlıyoruz. 
 
Filomuzda yer alan araçlarımız,
Otomobil
Minibüs
Otobüs
 
Araç türlerinden oluşmakta ve daha çok minibüs, otobüs sınıfı araçlar daha fazla yolcunun aynı anda taşınabilmesi için talep ediliyor.
 
Vip Transfer Hizmetlerimiz
 
İzmir İli ve ilçeleri için sunduğumuz yolcu transfer hizmetlerimizde vip transfer en fazla talep edilen hizmetlerden birisidir. Vip transfer hizmetlerimizde, minibüs modeli araçlarımızı kullanıyoruz. Bu araçlarımızın tamamının içerisi özel olarak tasarlanmış ve yolcu rahatı düşünülmüştür. Yolcular için geniş oturma alanı ve yolculuk sırasında, televizyon izleme, mini bardan faydalanma ve uzun mesafelerde yatar koltuk sayesinde uyuma yaparak rahat bir yolculuk yapılabilir. Sevenandstar transfer olarak vip hizmetlerimiz için tüm araçlarımız sürekli bakımlı ve temiz tutuyoruz.
 
Sevenandstar Transfer İle Huzurlu Yolculuk
 
İzmir bölgesinde faaliyet gösteren birçok özel firma, yurtdışından veya il dışından gelen misafirlerinin havalimanında karşılanması, özel araçlarımız ile şirketlerine ulaştırılması için bizlerden hizmet talep ediyorlar. Hizmetlerimiz ile müşterilerini memnun etmeye, onlara ayrıcalıklı olduklarını göstermeye ve tüm transfer işlemlerinde, huzurlu yolculuklar yapmalarını sağlıyorlar. Bu hizmetlerimiz ile sektörde markalaşan firmamızı, herkes arayabiliyor ve fiyat seçeneklerimizi inceleyerek, bireysel hizmet talebinde bulunabiliyor. Sevenandstar transfer olarak tüm yolcularımıza konforlu ve huzurlu yolculuk hizmeti sunuyoruz.
 
 

WhatsApp Hemen Ara