Bodrum İzmir Havalimanı Transfer

Bodrum İzmir Havalimanı Transfer
 
Şehirler arası ve şehir içi transferlerinizde yüksek konforlu araçlar için sizler de Seven & Star ayrıcalıklarına sahip olun! 
 
 Seven & Star sizlerin ve sevdiklerinizin güvenli ve konforlu transferleri için burada! Şirketimiz bütün yasal izin ve belgelere sahip bir şekilde VIP transfer ihtiyaçlarınız için hizmet verir. Araçlarımız Mercedes Vito ve Sprinter araçlardır. Bunun dışındaki araçlarla hizmet vermiyoruz. Çünkü konforunuzu öncelik olarak görüyoruz. 
 
 Hizmet Alabileceğiniz Şehirler
 
 İstanbul, İzmir, Aydın, Muğla, ve Antalya şehirlerindeki bütün şehir içi ve şehir dışı transferleriniz için hizmet veriyoruz. 
 
 Rezervasyon
 
 Rezervasyon için sevenandstar.com sayfasına giriş yapmalısınız. Karşınıza çıkan alanda alış ve varış noktalarınızı belirtmelisiniz. Örneğin, Bodrum'dan İzmir havalimanı transfer hizmetinden yararlanmak istiyorsanız alış noktası olarak Bodrum'u varış noktası olarak İzmir havalimanı transfer noktasını seçmelisiniz. 
 
 Sonrasında ise İzmir transferiniz için tarih seçmelisiniz. Tarihinizi seçtikten sonra sizden kişi sayısı bilgisi istenecek. Bu kısmı da doldurduktan sonra yolculuk bilgileriniz için başka bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu bölümde karşınıza bir form çıkacak. Yolcuların bilgilerini ve yolculuk detaylarını doldurmalısınız. Aynı zamanda Covid-19 tedbirlerinin aksamaması için HES kodunuzu mutlaka girmelisiniz. Ödeme şeklinizi de seçip ödemenizi yaptıktan sonra İzmir transferiniz için bekleyebilirsiniz. 
 
 Bir başka rezervasyon yöntemi olarak da +90 0850 259 79 77 numarasını arayarak rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Telefonla yaptığınız işlemlerde de sizlerden yolcuların ve yapacağınız yolculuğun bilgisi istenecek. Sonrasında rezervasyonunuz tamamlanmış olacak. İyi yolculuklar!
 
Transfer Hizmeti Nasıl Çalışır?
 
Herhangi bir nedenle Bodrum İzmir Havalimanı Transfer tarafına geldiğiniz zaman transfer hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız ile iletişim kurmak ve randevu almak oldukça kolaydır. Telefon ile iletişim halinde olduktan sonra firmamız sizin randevunuza göre araç belirler ve hizmetimiz başlar. Transfer hizmetinde müşterilerimizin talepleri ön planda tutularak bir düzenleme sağlanmaktadır. Örnek verecek olursak nereden karşılanmak istediğinize göre işlemlerimizi başlatmaktayız. 
 
Bazı müşterilerimiz havaalanından bazı müşterilerimiz ise başka bir yerde karşılama talep edebilmektedirler. İstediğiniz her yerde 7gün 24saat karşılama gerçekleştirebilecek bir sisteme sahibiz. Bu karşılama işleminin ardından da istediğiniz yerlere ulaşımınızı Bodrum İzmir Havalimanı Transfer olarak sağlamaktayız.
 
Araç Filomuz Hakkındaki Tüm Ayrıntılar 
 
Bodrum İzmir Havalimanı Transfer olarak bünyemizde çok farklı araç modeli bulundurmaktayız. Böylelikle transfer hizmeti için bizi tercih eden müşterilerimize geniş bir çeşitlilik sunabilmekteyiz. Bireysel olarak kullanabileceğiniz araçların yanı sıra grup olarak gerçekleştireceğiniz ziyaretlerinde de rahat edeceğiniz araç modellerimiz bulunmaktadır. 
 
Araç modelleri ile ilgili tercihleriniz fiyatlara doğrudan etki etmektedir. Fakat firma olarak sunmuş olduğumuz uygun fiyatlar konusunda herhangi bir endişeniz olmamasını belirtebilmeliyiz. Tercih edeceğiniz araçlar ile ilgili olarak bütün donanımlar gerçekleştirilir aracın temizliği gerçekleştirilir ve Daha sonrasında sizleri karşılama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Yani gönül rahatlığı ile firmamızdan istediğiniz aracı talep edebilirsiniz.
 
Güvenilir Transferin Adresi
 
Özellikle iş gezisi için veya herhangi bir misafirin karşılanması için transfer hizmeti almak isteyenler hizmetin güvenilir olup olmadığı ile ilgili endişeler dönebilmektedir. Zira yaşanan pek çok farklı transfer problemleri de insanın aklına bu tarz soruların gelmesine sebep olabilmektedir. Öncelikli olarak şunu belirtmeliyiz ki şimdiye kadar yaşamış olduğunuz bütün kötü transfer tecrübelerini bir kenara bırakarak Bodrum İzmir Havalimanı Transfer firmasına güvenmelisiniz. Firmamız yıllardır bu işi yürüttüğü için oldukça tecrübeli ve bilgili bir ekibe sahiptir. 
 
Araçlarımızın müşterilerin sağlığı ile ilgili olarak bütün düzenlemeleri gerçekleştirilir. Araç kaskosu, koltuk sigortası, oto koltuğu gibi bütün ayrıntılar düzenlenmiştir. Bunun dışında firmadan beklenilecek olan hizmet kalitesi ile ilgili olarak da gerekli olan bütün hizmetleri hakkıyla yerine getirmekteyiz.
 

WhatsApp Hemen Ara